2733
2734
عنوان

بقران دست و پام داره میلرزه

569 بازدید | 21 پست

پیرو تاپیک قبلیم ک گفتم شوهرم حساس و وسایلش گم شده بخدا هر جا رو زیرو کردیم با شوهرم تا ژل کوفتیشو پیدا کن خودم دویست بار رو کشو توشو گشتم داشتم تو کمد و برای بار هزارم میگشتم دیدم ژل رو دراول بخدا اصلا امکان نداره بچه ها نکن جنی چیزی باشه من بعد از اینک چند تا دعا خوندم پیدا شد اخه منم نبینم ژل به اون گندگی رو دراول دیگ شوهرم باید میدید دیگ 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعات رو بگو منم بخونم خيلي از وسايلا گم شده، حلقه شوهرم و سي دي فيلم عروسي يه اسباب بازي پسرم دريل بود كلي هم قيمتش، ازماي شلخته اي هم نيستيم ، كسي هم خونمون نيومده

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2738
دعات رو بگو منم بخونم خيلي از وسايلا گم شده، حلقه شوهرم و سي دي فيلم عروسي يه اسباب بازي پسرم دريل ب ...

فک کنم من اینارو گم کنم شوهرم کلمو بزنه بخدا. یکی گفت چهار دهتا صلوات برای خانم ام البنین بفرست بعد زدم اینترنت دعا برای پیدا شدن وسایل گم شده اومد 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
دلت ب این جور چیزها اصلا راه نده ..جن کجابوده  ن عزیزم حتما ندیدین واسه منم اتفاق افتاده

چرا دنیایی که خدا آفریده منطبق روی همه یه وقت در اثر اشتباه خودمون میان ولی با یه دعا میرن 

دعات رو بگو منم بخونم خيلي از وسايلا گم شده، حلقه شوهرم و سي دي فيلم عروسي يه اسباب بازي پسرم دريل ب ...

منم دقیقا هارد فیلم عروسیم و چندتا بازی فکریم گم شده

حتی یکیشو تازه خریده بودم آکبند بود  

2706