2733
2734
عنوان

گند شانس تر از من هست 😩😩😩

580 بازدید | 38 پست

بچه ها امکان داره تو ی خونه جن باشه.... دارم دیوونه میشه چرا من آرامش ندارم چرا... شوهرم خیلی رو وسایلش حساس پریشب شونه ش نیست شده بود تو خونه یعنی اصلا نبود انگار پودر شده بود سر اون هر چی از دهنش در اومد بهم گفت در حالی ک من میدونم چون حساس وسایلاشو ببینم تو هرجا میزارم تو جاش یعنی کشو الانم میخواست بره سرکار پاشد به اون موهای ع ن ش ژل بزن ژلش از اون گنده هاست من دیروز کل خونرو تمیز کردم در حالی ک اصن ژل ندیدم مثل دیوونه ها داشت صبح کشو هارو باز میکرد داد میزد بخدا من گیج نیستم ببینم یادم نگه میدارم نیس ک نیس همه جارو گشتم میگ لابد کسی میاد خونه یا از قصد میندازی میره مگه من مثل اون دیوونه م اخه چرا همش وسایل اون سگ گم میشه واسه من هیچی نمیشه 😩😩😩😩😩

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

چرا هر کار میکنم آرامش ندارم بخدا این دیوونه سر ی ژل و شونه ش ببین چه بلایی سر من میاره دیگ بریده م... 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرا ایقد فوش ناجور میدی بهش باید یاداوریت کنم شوهرته ها 

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
منم یه بار یه قیچی گم کردم،چند ماه دنبالش گشتم،آخر سر تو کیف یکی از اقواممون دیدمش.شاید کسی میاد خون ...

اصن کسی نمیاد 

2706