2726
عنوان

سفر به قشم

23500 بازدید | 63 پست

سلام ..آبان میریم قشم

آیا جای خوبیه؟ 

برا خرید چطوره؟

ایا جنساشون خوبه..مخصوصا لباس...

جاهای دیدنی شو بگین. .

ورستوران خوب معرفی کنین

اونایی که رفتن تجربشونو بگن..

ممنونم

￵باران همه زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما چن باررفتیم قشمودرگهان وبقیه جاها 

متاسفانه ذهنم اصن یاری نمیکنه برا جاهای خریدشواینا 

درکل بد نیس خوبه 

ما سوییت میگیریم یاخونه دوستامیریم

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
با چقد پول میرید ؟ جدا از هزینخ رفت و هتل

اومدم همینارو بپرسم😀..چقد ببریم ...ما هتل نمیریم از طرف کار همسرم سوئیت دادن بیشتر تفریحی میریم ...ولی من عاشق خریدم 😭

￵باران همه زندگیم

وقتتون رو به نظرم برای  خرید صرف نکنید، اینقدر زیبایی و دیدنی داره که وقت کم میارین، اگه میخواهید قشم واقعی رو ببینید یک راهنمای محلی بگیرید تا زیباییهای واقعیش رو ببینید و اکثر دیدنیها خارج از خود قشم و در شهرها و روستاهای دیگه جزیره هست، و بخواهید شما رو به رستورانهای محلی ببرن، جاهایی که اونا بلدن غذاها عالین، یک از یک خوشمزه تر

... و من به تو ایمان دارم...
2706