2726
عنوان

خیانت

2363 بازدید | 111 پست

سلام.

خیلی حالم بده. با هیچکس نمیتونم حرف بزنم. یه حس عجیبی بهم میگفت یه اتفاقی داره میفته ولی نمیخواستم باورش کنم. دیروز گوشی شوهرمو چک کردم دیدم پیام عاشقانه دادن به هم. اولش با خودم گفتم حتما دوستشه آقاست. تا رقتم بالاتر دیدم نوشته خانوم خانومااا... تمام بدنم میلرزید... تپش قلب شدید گرفته بودم. پیام هاشون خیلی خیلی عاشقانه بود... بیشتر پیام ها رو خوندم وقتی داشت خودشو معرفی میکرد اصلا نگفت زن دارم.میگفت تا حالا عشق واقعی رو تجربه نکردم.عشق خوبه دو طرفه باشه. اونم میگفت با تو آرومم و آرامش عجیبی دارم. این هی به اون میگفت دلم تنگ شده اونم به این. عکس همو دیدن. پیام صبح بخیر شب بخیر عشقم نفسم عشق جان عزیزم. کجایی چرا خبر نمیدی نمیگی منتظرم...

به خدا اشکام دارن میریزن. به خودش گفتم میگه از سر هوس بوده گه خوردم غلط کردم اشتباه کردم به خدا پشیمونم میخواستم باهاش کات کنم. از شهریور میخواستم باهاش قطع ارتباط کنم.بهش گفتم میخوام برم خارج که دیگه کاتش کنم. 

به دست و پام افتاده که ببخشمش...

میدونم خیلی دوسم داره خودش گریه افتاد ولی خب من خیلی داغونم. نتونستم بخوابم.میگه هر کاری بگی میکنم فقط ببخش باهام مثه قبل باش.. 

شما چی میگید؟ به نظرتون میتونم ببخشمش؟ میتونم دوسش داشته باشم؟

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟

میبخشی اما مثه قبل شدن سخته

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چینی شکسته رو میشه مثل روز اول کرد؟

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2728

خیلی جدی باش بهش بگو میخام برم خب قطعا اونم مانعت میشه اونوقته که بگو به یه شرط میمونم اینکه خونه ماشین بنامم کنی. بهش بگو من دیگه بهت اعتماد ندارم باید پشتوانه داشته باشم تا بتونم به این زندگی دلگرم بشم.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

اگه دوست داره چرا رفته با یکی دیگه.ببخشیدا ولی به اینجور مردا نمیشه اعتماد کرد😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
میبخشی اما مثه قبل شدن سخته

اره خیلی سختته... به خودشم گفتم قلبمو چیکار میکنی حافظمو چیکار میکنی؟ میگه قول میدم درستش کنم...

باور کن انگار هیچ حسی بهش ندارم... یه جوری خنثی شدم.. 

قراره بریم حق طلاق و حضانت رو بهم بده.. میگه قول میدم دیگه نکنم... 

نمیدونم چجوری میتونم آروم بشم... انگار انبار باروت ام...

خیلی جدی باش بهش بگو میخام برم خب قطعا اونم مانعت میشه اونوقته که بگو به یه شرط میمونم اینکه خونه ما ...

خونه که نداریم. ماشینم به نام نمیزنه..

حق طلاق و حضانت قراره بهم بده. 

2706