2726
عنوان

سریال مانکن رو کسی میبینه ؟؟؟؟؟

10990 بازدید | 29 پست

نظرتون دربارش چیه ؟؟؟ 

به نظرمن داستان فیلم یکم پیش پا افتاده و سادس و

اینکه یه سوال درباره قسمت 7 

چرا دوست کاوه (فرزاد فرزین ) به همتا گفت محضر میشناسم برید یه عقد بگیرید ؟؟؟ 

مگه کاوه با کتی ازدواج نکرده ؟ واسه چی برن عقد بگیرن 

فکر کنم واسه خلاص شدن از دست اخگر گفت

به نظر منم داستان پیش پا افتاده هست هنرپیشه ها مصنوعی اند

کارگردانم حس حسن فتحی بهش دست داده 

فکر کرده سریالش الان با شهرزاد رقابت میکنه 

در صورتیکه در حد ارایشگاه زیباست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم واسه خلاص شدن از دست اخگر گفت به نظر منم داستان پیش پا افتاده هست هنرپیشه ها مصنوعی اند کا ...

آهان پی اینجور من اخه نشد کامل ببینم تیکه هاش رو تو ایستا دیدم

آره آفرین دقیقا بازی ها هم خیلی خیلی مصنوعی ان

فقط لباسا آرایشا و لوکیشن و صحنه ها خوب و شیکن وگرنه اصلا ن داستان ن بازی خوب نیس 

مسخرست الان زنه چرا پسره رو خریده؟ ظاهرا ک عاشقشم نیست شده شوگرمامی و یه پسر یخی رو بند کرده

ولی خداییش اگه یکی به من همچین لطفی کنه حالا چه من مرد باشم چه زن سعی میکنم دوستش داشته باشم

اینا اون موقع که میخوان گدایی کنن خودشونو خوب نشون میدن بعد که خرشون از پل گذشت اونوقت واسه طرف شاخ میشن 

مسخرست الان زنه چرا پسره رو خریده؟ ظاهرا ک عاشقشم نیست شده شوگرمامی و یه پسر یخی رو بند کرده

پول آزادی پددش رو داد 

بعد انگار یه گذشته ای هم با پدر کاوه داشته پسر عمو دختر عمو بودند 

کتی سلمان رو میخواسته ولی اون ولش کرده اینم خواسته اینجوری انتقام بگیره البته بازم کامل از گذشته و اتفاقا نگفتن

عزیزم             من  هر از گاهی نقد فیلم می نویسم  و یه جورایی منتقدم     ولی خیلی وقت ننوشتم
اصول فیلم نامه نویسی و کارگردانی رو می فهمم

همین قدر بهتون بگم         خیلیییییییی  بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنید این سریال سیاسی ه    و  به نفع دولت (امید) و اصلاح طلب هاست

من جای شما بودم مغزم و ناخودآگاهم رو دست این سریال ساز های عوضی نمیدادم .             خود دانید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
ولی خداییش اگه یکی به من همچین لطفی کنه حالا چه من مرد باشم چه زن سعی میکنم دوستش داشته باشم اینا ا ...

ن این پسره عاشق یه دختر دیگست

بخاطربدهکاری باباش پیشنهاد زنه رو قبول کرد تا پدرشو دربیاره از زندون

زنه هم خوشگل و پولداره خب منم باشم دوسش میدارم ولی ن بزور اجبارِ روزگار

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
از چه لحاظ ؟؟؟ چون من ندیدم اشاره ای به چیز خاصی بکنن  مثلا سریال هیولا خیلی حرفا برا گفتن دا ...

اون سریال هم سیاسی بود    ولی کمتر گرایش حزبی داشت
ولی این سریال کااااااااااملا سیاسی ه          ببین اینجوری برات توضیح میدم که  بهترین سریال  سریالی ه که منظورش رو بدون اینکه ببیننده متوجه بشه به ببیننده بخورونه  (چرا چون ببیننده غرق در داستان و از تکنیک های سینمایی و فیلم نامه نویسی مطلع نیست)
شما همین که غرق در داستان بشی        کارگردان به هدفش رسیده
سریال شهرزاد هم به شدت سیاسی بود (شدت ش از همه سریال ها بیشتر بود)      هرچند من سریالش رو خیلی دوست داشتم      و  آخرش هم معلوم شد که دو تا از سرمایه گذارهاش دزد از آب دراومدن    (یکی ش داماد وزیر کار> شریعتمداری بود > هادی رضوی > 20 سال حبس و رد مال محکوم شد)
با پول دزدی سریال سیاسی ساختن و انقدر خوب ساخته شده بود که توی خارج هم پخش شد و ازش استقبال کردن   (انصافا هم خوب ساخته شده بود  یک ش رو منظورم ه هااا)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
اون سریال هم سیاسی بود    ولی کمتر گرایش حزبی داشت ولی این سریال کااااااااااملا سیاسی ه &n ...

آره منم تهیه کننده اش رو شنیدم

و اینکه انصافا خوب ساخته بودن شهرزاد رو

ولی این سریال مانکن واقعا هیچ چیز به درد بخوری نداره

2706