2703
2553
عنوان

پدرشوهرم و رفتارهای رو مخش

332 بازدید | 24 پست

رفتار بد و رو مخ زیاد دارن و خیلی هم فرق میذارن ولی از بینشون فعلا اینو میگم ...یه جاری دارم که خیلی حساسه و من دومی هستم و جاریم حدود ۷ سال زودتر از من ازدواج کرده و ۷ سالی هم بزرگتره...

و بافتنی میبافه و پدرشوهرم هم همش اونو تعریف میکنه که بافتننی میبافه و... از وقتی نامزد بودم همش پیش من میگفت اون برا بچش پول الکی نمیده به لباس و خودش میبافه...که من یاد بگیرم مثلا...

امروزم اومده بود میگفت بدم میاد موبایلو... میدن دست بچه جاریمو تعریف کرد که داره به دخترش بافتنی یاد میده....دخترش ۸ سالشه حالا و دختر من ۸ ماه....

دیگه اینقدر کار و اونو ارزش میدن و با اب و تاب پیش من ازش تعریف میکنن من ناراحت میشم به نظرتون جواب بدم؟ چی بگم؟

اینم بگم که شدین فرق میذارن و اگر من کاری چیزی مثبت بلد باشم بی ارزش میکنن مثلا من کتاب نوشتم چپ و راست پدر شوهرم دیوانم کرده بود که به درد نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفت و امرتو محدود کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2720

تو کتاب نوشتی اونوقت دنبال این بحث های بی اساسی   فکر کن نشنیدی راه خودتو برو 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2714

وای من چقد متنفرم از این حرفا ایییییش  پدرشوهرت یه پا خاله زنکه

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
2706