1472
1411
عنوان

پدرشوهرم و رفتارهای رو مخش

321 بازدید | 24 پست

رفتار بد و رو مخ زیاد دارن و خیلی هم فرق میذارن ولی از بینشون فعلا اینو میگم ...یه جاری دارم که خیلی حساسه و من دومی هستم و جاریم حدود ۷ سال زودتر از من ازدواج کرده و ۷ سالی هم بزرگتره...

و بافتنی میبافه و پدرشوهرم هم همش اونو تعریف میکنه که بافتننی میبافه و... از وقتی نامزد بودم همش پیش من میگفت اون برا بچش پول الکی نمیده به لباس و خودش میبافه...که من یاد بگیرم مثلا...

امروزم اومده بود میگفت بدم میاد موبایلو... میدن دست بچه جاریمو تعریف کرد که داره به دخترش بافتنی یاد میده....دخترش ۸ سالشه حالا و دختر من ۸ ماه....

دیگه اینقدر کار و اونو ارزش میدن و با اب و تاب پیش من ازش تعریف میکنن من ناراحت میشم به نظرتون جواب بدم؟ چی بگم؟

اینم بگم که شدین فرق میذارن و اگر من کاری چیزی مثبت بلد باشم بی ارزش میکنن مثلا من کتاب نوشتم چپ و راست پدر شوهرم دیوانم کرده بود که به درد نمیخوره

رفت و امرتو محدود کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

بافتنی ندیده های بدبخت،😕خوبه همین یه کارو بلده حالا

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
1334

وای من چقد متنفرم از این حرفا ایییییش  پدرشوهرت یه پا خاله زنکه

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

با اين اوصاف اگه تو ناسا هم استخدام بشي باز اين بافتتي رو ميكوبه سرت پس زود تر برو ياد بگير خودتو خلاص كن😂

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
1476
1331