2726
عنوان

احساس تنهایی و بی کسی دارم

152 بازدید | 15 پست

حالم خوش نیس‌...زندگیم آشوبه

چیز خاصی ذهنم‌نمیاد از بس تنهام نمیدونم اصلا چی بگم😢دلم

میخواد یکسااااال بخوابم بعد از اون بیدار بشم یا نشم‌مهم‌نیس

فقط دستشو بگیرم بگم یادم تورا فراموش و دوباره با لالایی چشماش به خواب برم‌ آن طرف ابدیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم کاش امشب بخوابم وقتی بیدار شم دردام تموم شده باشه زندگیم درست شده باشه

ینی منم ب آرامش میرسم دوباره؟

ینی زندگیم دوباره زندگی میشه؟

صب میشه این شب؟

باز میشه این در؟

خستم از صبر کردن دلم آرامش میخاد عشقمو میخاد زندگی عادیمو میخاد

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
منم کاش امشب بخوابم وقتی بیدار شم دردام تموم شده باشه زندگیم درست شده باشه ینی منم ب آرامش میرسم دو ...

چقد خوب میدونی چی دلت میخواد

سختی جاییه که ندونی دلت چی مخواد برا چی اینقد خستس

ایشالا به آرامشت میرسی عزیزم

چقد خوب میدونی چی دلت میخواد سختی جاییه که ندونی دلت چی مخواد برا چی اینقد خستس ایشالا به آرامشت م ...

شاید دچار روزمرگی شدی عزیزم، ب هر حال تو هر حالی هستی بیای ببینی چی ب روز ما اومد میری خداتو شکر میکنی،هرچی هست اگه میتونی حلش کن قدر زندگیتو بدون

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
شاید دچار روزمرگی شدی عزیزم، ب هر حال تو هر حالی هستی بیای ببینی چی ب روز ما اومد میری خداتو شکر میک ...

نه عزیزم بذار بگم که از بچگی با صدای دعوای پدر و مادرم بیدار شدم همیشه صبح با اون دعوا زفتم مدرسه ولی رو پا خودم وایسادم تا ارشد بگیرم و کار کنم و کارم نشد که نشد از بچگی موهامو میکنم همیشه استرسیم خستممممم بیچاره شوهرم فکرشم نمیکنه من همچین باشم

نمیدونم چیکار کنم خوب شم شایدم هیچوخ خوب نشدم

نه عزیزم بذار بگم که از بچگی با صدای دعوای پدر و مادرم بیدار شدم همیشه صبح با اون دعوا زفتم مدرسه ول ...

میدونم خیلی سخته،نمیشه بری روانشناس تا این استرست ک باعث میشه موهاتو بکنی رو کنترل کنی

دیگم اون گذشتت بوده ب الانت فک کن سعی کن خوش باشی با شوهرت،خودت تلاش کن حالت میشه ان شاءالله

میدونم خیلی سخته،نمیشه بری روانشناس تا این استرست ک باعث میشه موهاتو بکنی رو کنترل کنی دیگم اون گذش ...

چن باری رفتم دانشگاه رایگان بود ولی ادامه ندادم اونا عمق فاجعه رو درک نکردن خیلی آرمانی حرف میزدن

اون فک میکنه من دختر شاداب و شیطونیم چون هنوز عقدیم خیلی شناختی نداره

چن باری رفتم دانشگاه رایگان بود ولی ادامه ندادم اونا عمق فاجعه رو درک نکردن خیلی آرمانی حرف میزدن ا ...

آهان،پس خودت سعی کن با خوندن مطلب و کتابای خوب بهتر بشی،بعدشم ب نظرم زودتر عروسی کن زندگیت آروم تر میشه ب آرامش میرسی استرست کمتر میشه

آهان،پس خودت سعی کن با خوندن مطلب و کتابای خوب بهتر بشی،بعدشم ب نظرم زودتر عروسی کن زندگیت آروم تر م ...

ایشالا عزیزم دعا کن جور شه شرایطمون

ی تاپیکی یکی از خانوما ‌میگفت چون افسردس مث من نمیتونه بچه دار شه دلم هوری ریخت😔

ایشالا عزیزم دعا کن جور شه شرایطمون ی تاپیکی یکی از خانوما ‌میگفت چون افسردس مث من نمیتونه بچه دار ...

ن بابا بد ب دلت راه نده همه ک مثل هم نیستن،

منم عقدم باورت میشه چهار ساله ک عقدم؟

اولاش ک ب خاطر چیزای مادی و مالی عروسی نگرفتیم بعدم ک یکی از آشناهامون فوت شد الان ک قرار بود عروسی کنیم یه بلایی رو سرمون نازل شده ک فقط خدا میتونه درستش کنه،من برات دعا میکنم، لطفا تو هم برامون دعا کن حالم بده خیلی

ن بابا بد ب دلت راه نده همه ک مثل هم نیستن، منم عقدم باورت میشه چهار ساله ک عقدم؟ اولاش ک ب خاطر چ ...

الهییی عزیزم ۴سال یکم‌زیاده یکی از دوستای منم ۵ساله عقده

ایشالا همه چی حل میشه چند سالته 

25

2706