1421
1411
عنوان

مخالفین یا موافق _شایع ام

362 بازدید | 60 پست

رپ گوش دادن؟

اگه جوش میدین چه خواننده ای 

اگه نمیدین چرا 

خودتم بکشی تو این دنیا نمیشه موند ، قصه همه تش رسیده بود ، پس همین حالا پاشو راه برو یه شعری بخون ، یه جوری بیخیال طی کن بره ، فک به چیزای چرت اشتباس کمپلت ، اجازه نده اگه پات خواست شل بره ، فقط خودت به خودت دستور بده ، بخواه از خودت حال خوب و بدو ، بخواه ستاره درشتای آسمون شبو ، خودت از گلوی خودت آرزوتو نبر ، واقعا خوب باش وانمود نکن (:

**جوش=گوش

خودتم بکشی تو این دنیا نمیشه موند ، قصه همه تش رسیده بود ، پس همین حالا پاشو راه برو یه شعری بخون ، یه جوری بیخیال طی کن بره ، فک به چیزای چرت اشتباس کمپلت ، اجازه نده اگه پات خواست شل بره ، فقط خودت به خودت دستور بده ، بخواه از خودت حال خوب و بدو ، بخواه ستاره درشتای آسمون شبو ، خودت از گلوی خودت آرزوتو نبر ، واقعا خوب باش وانمود نکن (:

ن 

تو سبک سلیقم نیس

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

خوشم نمیاد

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
چرته

چه اهنگایی گوش دادین که چرت بودن؟؟ دوس دارم  بدونم 

1394

رپ ایرانی گوش نمیدم

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1427
1339