2726
عنوان

خانوما کمک

75 بازدید | 5 پست

لطفا اونایی ک توفامیل یا خودشون تجربه دارن راهنماییم کنن،مامانم دیسک کمرش پاره شده رفته دکتر گفته بروفیزیوتراپی و استخرتاخوب شه اگ نشدبیاعمل کنم بعدماگفتیم بریم ی دکتردیگ ببینیم اون چی میگه درکمال تعجب اون گفت نه اصلا نباید بره فیزیزتراپی وغیره برا بعده عمله نه الان ،فقط باید ی ماه بخوابه وکامل استراحت کنه حالاموندیم حرف کدوموگوش بدیم لطفااگه تجربه ای دارین بگین

لطفابرای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسم دکتر و میزان تخصصش. و تو سایت نوبت دات ای ار ببین 

دیسک فقط استراحته 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728

من دیسک دارم.مامانمم داره عمل کرده.هیچ دکتری نکفته استخر و فیزیوتراپی نریم.خودم پارسال از درد داشتم میمردم.فیزیو بهترم کرد

اکه درد داره فیزیو خوبه.اگه کمردرد نداره و فقط پاش درگیر و بی حس شده فیزیو نمیخواد

ولی کلا فیزیو ضرر نداره اصلا.اگه خیر هم نداشته باشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

یکی از فامیلامون رفت عمل کرد بعد 2ماه  استراحت کرد بعد ازون استخر اینا رفت الان خوبه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏