2726

دیشب یه تاپیک زدم پربازدید شد ولی چون عکس عروسیم بود خواسته بودم گزارش بزنن تا بترکه ولی با جمع دوستان دیشب خیلی خوش گذشت ولی کاش امشب بود چون شوهرم نیست تنهایی میترسم 😢، اینقدر بیدار میمونم تنهایی تا از خستگی بیهوش بشم بخوابم، بيايین دور هم باشیم... ❤️🌹😘

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

چطوری دورهم باشیم🤔

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نترس بابا..من ک اصلا از تنهایی نمیترسم درو قفل میکنم و تخت میخوابم خواب از ترس مهم تره واسم🤣

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
ما قهریم.پشت بهم خوابیدیم.قهرم نباشیم پشت بهم میخوابیم

من همیشه پشت بهش میخابم چون جلوم چیزیی یا کسی  باشه نفس تنگی میگیرم 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
دور همیم دیگه نه دور از هم 😁

منکه نمیبینمت🤔

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

گلاب بروتون دستشویی دارم ولی همت ندارم پاشم 🤣

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706