2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ایجاد نقوش زیبا روی انواع سنگ از دستگاه cnc سنگ میتوان استفاده کرد. میتوانید روی فلزات نیز با دستگاه cnc و برش cnc حکاکی و ایجاد نقوش زیبا را انجام دهید. و یک کسب و کار راه اندازی کنید. برای خرید دستگاه برش cnc کلیک کنید

2728
دلم نی نی میخواد

منم میخوام نی نی😭

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
چرا خدا داده خودشم حفظش کنه هفته بعدمیرم صداشوبشنوم

تازه حامله شدین؟ بعد از چندوقت؟

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

یه چیز بگم مسخره نکنینا 😞شوهرمو میخوام 😭

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓

بنام خدا،،،،

خداکنه امسال به هدفم برسم.

شاغل هم بشم،،،بتونم بیشتر به دیگران کمک کنم

کاش شوهرم راضی بسه لوستر چوبی ومیزچوبی رو یا بفروشیم یا سفیدش کنم

رومخمه😢😢😢😢

کاش شوهرم ارشدش تموم بشه تا بچه دارشیم

نمیدونم چطور دل مادرم شاد میشه

این شیکم باید اب بشه

بگم یا بسه؟😂😂😂

گروه آبی💙💙💙💙💙💙  وزن اولیه68😅وزن هدف اول66😒وزن هدف آخر60 😍😍تاپیک بامداد خمار.💙💙💙💙💙💙💙تاریخ9*9*99😍😍من خبر بارداریمو به پدر ومادر عزیزم میدم و خوشحالشون میکنم😚😚😚😚و بسلامتی ودل خوش میریم مسافرت 4+1نفری😀شوهرم سند به اسمم میزنه😌😌😌😌  خدای مهربانم سپاسگزارم بابت نعمات بی کرانت السلام علیک یا اباعبدلله     امام حسین همیشه هوامو داشتی...از خدا بخواه به من و همسرم فرزندان صالح عطا کنه. خیلی منتظریم...هیشکی شاد وپشیمون نشه...  خدایا ما منتظرا  منتظر معجزه ات هستیم...دلمون بچه میخواد  امروز بی بی چکم مثبت شد...ولی مثبت کاذب بودالهی هیچ کسی شاد وپشمون نشه...     دختر نازم. پسرعزیزم  بی صبرانه منتظرتونم بیاید پیش من وبابای مهربونتون ...بزرگ شید باهم بریم ورزش،،،گردش...مسافرت...خدایا شکرت که به این زودی قراره اینجا تیکر بارداری بزنم.میدونم هرچی تو بخواهی همون میشه.بدی شکر😄ندی هم بازشکر😄.همیشه خدایی تو و مهربونیتو  ثابت کردی....  منتظرای نی نی رو باحکمت ومهربونیت بچه سالم ونیک بده 👼مجردارو همسر خوب بده😄👰چقدر زودمیگذره زندگی.... خدای مهربوووووووونم😍بابت همه چی ممنونم من روز به روز به هدف دارم نزدیک تر میشم

خدا جون 

شفاش بده 

بیشتر از این خارش نکن 

شفا 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706