2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش الان توی ویلای روبه دریا بودم و میرفتم لب ساحل آتیش روشن میکردم به بدبختیا و نداشته هام فکر میکردم چشامو میبستم و یه نفس عمیق میکشیدمو به صدای موجا گوش میدادم 😍

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2731
2738

همین الان داشتم به این فکر میکردم که چرا بعضی خانما اینقدر خودشونو دسته کم میگیرن ... خودشونو کوچیک میکنن ... 😔 اسم تاپیکارو نمیگم ...

سر شب داشتم به این فکر میکردم چرا اینجا همه میگن پسرای زیر ۳۰ بچه ان ... داداش من زیر ۲۵ هست ولی خیلی بالغ و فهمیدس ... کلا پسر زیر ۲۵ زیاد دیدم فهمیده بودن ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

تشنمه☹

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
موافقم

والا😋

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2706