2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گفت ٢٠ تن پرتقال ميفرستيم دبى 😁

با همكارى هم 

بنظرم فردوس با همين ازدواج ميكنه

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"

س ۱۲:۳۰امشب میاد تکرارش شایدم ۱۲ ساعتشو دقیق نمیدونم

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
گفت ٢٠ تن پرتقال ميفرستيم دبى 😁 با همكارى هم  بنظرم فردوس با همين ازدواج ميكنه

انگار خوشش اومده از فردوس😁

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

گفت کسیکه همسرش میمیره خودشم نباید بنیره.زندگی جریان داره.گفت اگه عروست خودش ازدواج نکرده ک اشتباه کرده اگه تو نذاشتی ک ظلم کردی.

داره دلبری میکنه برا حشششششمت.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

اولش که حرف ازدواج مجدد زنا اومد فردوس گفت مخالف مثلا عروس که نوه هاش بزرگ کرده اگر ازدواج کن تکلیف نوه هاش چی میشه 

خانم بزرگ هم گفت عروست اشتباه کرده ازدواج نکرده اگر تو نذاشتی ظلم کردی

بعد فردوس گفت این حرف و عقیده من و بلند شد بره که

زن گفت شما گفتی هر کاری برام می کنید گفت چیکار کنم

گفت این سری بیست تن بفرست می خوام روی دریا کم کنیم

2706