2726
عنوان

گریم میگیره از جلو مغازش رد مبشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 41 پست
شما مشکل دیگه ای تو زندگی نداری که اینقدر فکرتو مشغول همچین موضوعی کردی؟😑 نهایتش بگو شوهرتون بره به ...

😂😂مامان من سرشو میزاره رو بالشت خواب میره یعنی بعد یک ثانیه خوابه واسه منم سوال میگم چطور انقد زود خواب میری قرضی فکری چیزی نداره حده اقل ده دقیقه طول بکشه بخوابی

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂مامان من سرشو میزاره رو بالشت خواب میره یعنی بعد یک ثانیه خوابه واسه منم سوال میگم چطور انقد زود ...

آخی الهی 😂😂

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728
والا تو با همجنس و هم نوع خودت بلد نیستی حرف بزنی و دلشو نشکنی نمی خواد دلت به حال پرنده بسوزه . متا ...

منم واسه تو متاسفم امثال شما زیادن ک فکر میکنن عقل کلن و کسایی ک ب حیوانات کمک میکنن رو مسخره میکنن 

منم واسه تو متاسفم امثال شما زیادن ک فکر میکنن عقل کلن و کسایی ک ب حیوانات کمک میکنن رو مسخره میکنن& ...

برو به حیوانات کمک کن و دل انسان ها رو بشکن کسی جلوتو نگرفته . من فقط برام تعجب بود که همچین چیزی برات شده دغدغه و هیچ کاری هم نمی کنی . اگه خیلی برات مهمه این همه آدم دارن راهنماییت میکنن برای هرکدومشون یه بهانه ای میاری که شوهرم مسیرش نیست و پسره از اوناس و .... واقعا که همه چیز شده ریا و تظاهر ...

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
متاسفانه مردم ما ب پرنده و حبوانات بها نمیدن اکثرشون و این یه درده

واقعا چقدر ناراحت کنندست زجر کشیدن و اذیت شدن مخلوقات خدا هیچ اهمیتی براشون نداره و آدمایی شبیه شما رو ک هنوز انسانیت تو وجودتون هست رو به سخره میگیرن💕

2706