2726
عنوان

بابونه خوردین تا حالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35765 بازدید | 30 پست
اون برای تخمک گذاریه اگه هفته دیگه موعد پریودته این ترشحات تخمک گذاریه اما اگر موعد پریود نیست حتما ...

نه عزیزم تازه پریودم تموم شده،اینا عفونته پس حتما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هم برای معده عالیه   هم برای عفونت ناشتا بخورید که خیلی عالیه با عسل 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
من هم ترش میکردم هم سوزش‌ معده داشتم  روزی سه بار دم میکردم

با همین بابونهدخوب شدی ؟رفلاکسم داستی

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 

سلام .من هم مشکل عفونت دارم . الان سه ماهه دارم دارو مصرف میکنم ولی چندان اثری نکرده . امروز دکترم کنار دارو.گفت دمنوش بابونه بخورم. .دوفنجان خوردم. خیلی تلخه سخت میشه خوردش. .

سلام .من هم مشکل عفونت دارم . الان سه ماهه دارم دارو مصرف میکنم ولی چندان اثری نکرده . امروز دکترم ک ...

سلام منم کنار داروهای معده دارم بابونه مصرف میکنم اما تلخ نیست 

شما مگه همون گل بابونه رو مصرف نمی‌کنید؟

سلام منم یک هفته شروع کردم به خوردن بابونه من عفونت تریکوموناس دارم ترشحاتم سبز از روزی بابونه خوردم زیر دلم درد میگیره و کمرم مثل دردای قبل پریودی  و ترشحاتم خیلیی زیاد شدن .sheykhak شما که بابونه خوردید اینجوری شدید بعدش چی شد عفونتتون خوب شد یا بدتر شد نمیدونم ادامه بدم بخورن بابونه یا نه چون ترشحاتم خیلی شدن

2706