2737
2734
عنوان

ختنه نوزاد دو ماه

1262 بازدید | 21 پست

سلام پسرمو میخوایم ختنه کنیم تازگیا بچتون رو ختنه کردین ؟؟چجوریاس ؟؟ خیلی بچه اذیت میشه؟؟ درد میکشه ؟؟ آمپول بی حسی میزنن؟؟ یا اول اسپر بی حسی میزنن بعد آمپول بی حسی ؟؟ کجاس میزنن؟؟ خود ختنه چجوریه ؟ دردش میاد ؟ چند روزه خوب میشه؟ لطفااااا با تمام جزئیات توضیح بدین من خیلی نگرانم

به یک مادر عاجز کمک کنین😭😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسر من ۳۲ روز داشت به روش حلقه ای ختنه کرد دردشرفقط همون چندثانیه ست بعد اومد خونه انگار نه انگار

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2728

اتفاقا اصلا هم زود نیس هر چی زودتر ختنه شه بهتره...معمولا زیر شومبولشون عفونت جمع میشه که بعد ختنه از بین میره...

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

والا توی استان ما ک امپول بی حسی رو مستقیم میزنن اونجای بچه. معمولا تا اخر ختنه هم جیغ از نهادش بلند میشه. هی سوزنو درمیارن هی میزنن ک همه جاش بی حس بشه.اما بعد عمل ختنه شیاف میدن بعضی دکترا مسکن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2738

من دارم شیرش میدم نمیتونم با جزئیات بندیسم برات ولی یه دوهفته پیش ختنش کردیم ۴۹ روزش بود اونموقعه خیلی زود ختنش کن داره بزرگ نیشه دردا رو میفهمه روز اول که ختنه شد خیلی درد داشت از فرداش بهتر شد

اصلا نترس نگران نباش من خودم البته بدتر بودم چندروز قبل ختنه کل تاپیکای ختنه رو خوندم ولی بهرحال دلمو زدم به دریا و راحت شدم

سنتی ختنش کردن خیلی خوب بود روز اول درد داشت بچم بی قرار بود از فرداش بهتر شد پس فرداش دیگه درد نداشت اصلا فقط باید مراقبتای بهداشتیشو انجام بدی از ما گرفتنش بردن تو اتاق عمل سرپایی بعد نیم ساعت بعد اوردن

روش سنتی نمیدونم ولی حلقه ای یه بدی داره که اون حلقه حدود ده روز طول میکشه بیفته روزای اخر به یه مو بند هست ولی اصلا نباید دست بزنی حتما خودش باید بیفته

2706