2410
2553
عنوان

بارداری خارج از رحم و از دست دادن یکی از لوله ها

| مشاهده متن کامل بحث + 8107 بازدید | 29 پست
اره عزیزم من ۳ بار بچه هام از دست دادن دیگه تحمل ندارم بشه ۴ تا باید برم حتما حتما

عزیزم ان شالله خدا کمکت کنه نگران اصلا نباش یه روزی یه وقتی که اصلا انتظارش رو نداری دامنت سبز میشه خدا خیلی بزرگه

عزیزم ان شالله خدا کمکت کنه نگران اصلا نباش یه روزی یه وقتی که اصلا انتظارش رو نداری دامنت سبز میشه ...

انشالله عزیزم همچنین برا خودت ، عزیزم اگه رفتی دکتر و کاری بهت گفت انجام بده به من بگو منم به شما میگم حالا ک شرایطمون یکسانه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم این چند روز ایقد درد کشیدم که گفتم بی خیال بچه دار شدن مجدد میشم برم برا خودم زندگی کنم خسته شدم از این همه درد و استرس ولی میدونم پوست ما زنا کلفت تر از این حرفاس بازم یادم میره چه ک‌شیدم 😬

2456
انشالله عزیزم همچنین برا خودت ، عزیزم اگه رفتی دکتر و کاری بهت گفت انجام بده به من بگو منم به شما می ...

چشم عزیزم من احتمالا هفته آینده برا کشیدن بخیه هام میرم دکتر اگه نکته مهمی گفت حتما پست میزارم 

ببخشید من امشب بعد از چند سال خواننده نی نی سایت بودن بالاخره عضو شدم فقط خیلی وارد نیستم هنوز😀

من خودم این چند روز ایقد درد کشیدم که گفتم بی خیال بچه دار شدن مجدد میشم برم برا خودم زندگی کنم خسته ...

عزیزم بچه اولت بود ؟ درخواست دوستی میدم قبول کن اونجا راحت دیگه گم هم نمیکنیم همدیگه رو

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2714
سلام.یه سوال.وضعیت پریودی بعد از ترکیدن یکی از لوله ها بر اثر حامگی خارج رحم .چطوریه؟مثل قبله یا ۱ م ...

واسه من بعدازعمل فرقی نکرده یکی دو روز فقط بعضی ماهها عقب افتاده درکل فرقی نمیکنه باقبل عمل

اره عزیزم دقیقا همین شرایط ک میگی فقط لوله راست اونم تو ۶ هفته و ۲ روز ولی پاره شده بود

عزیزم شما باردار شدین با یک لوله؟ تو رو خدا جواب بدین منم این مشکل برام پیش اومده؟ عکس رنگی گرفتین؟ 

چشم عزیزم من احتمالا هفته آینده برا کشیدن بخیه هام میرم دکتر اگه نکته مهمی گفت حتما پست میزارم  ...

سلام خواهرم پنجشنبه بارداری خارج از رحمی داشت جراحی کرد لوله تخمدان راستش برداشتن.... الان خونریزی و کمردرد شدید داره عادی هست؟ 

2706