2703
2553

سلام بچه ها من چند روزه که عمل کردم و متاسفانه لوله چپم رو از دست دادم اصلا نمیدونم چی شد نه درده زیادی داشتم و اینکه بتام هم بالا میرفت اما جنین رو تو لوله دیدن و لوله م پاره شده بود خونریزی هم داشتم کسی بوده که این شرایط رو داشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره عزیزم دقیقا همین شرایط ک میگی فقط لوله راست اونم تو ۶ هفته و ۲ روز ولی پاره شده بود

منم دقیقا 6 هفته و دو سه روزم بود میشه بگید بعدش چیکار کردین مراقبت های خاصی داره. اینکه عکس رنگی گرفتید

منم دقیقا 6 هفته و دو سه روزم بود میشه بگید بعدش چیکار کردین مراقبت های خاصی داره. اینکه عکس رنگی گر ...

عزیزم ۳ ماه عمل شدم فعلا ک مراقبت خاصی نداشتم این ماه باید برم دکتر و احتمالا عکس رنگی خدا کنه اون لوله خوب باشه برامون حالا ک اینجوری سرمون اومده 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2714
منم دوماه پیش خارج از رحم باردار شدم لوله راستمم برداشتن .لوله چپمم بستس تو رو خدا برام دعا کنید بچه ...

عزیزم بعد عکس رنگی دادی فهمیدی بسته هست ؟ اون چرا بسته شده ای خدا

نه هنو عکس رنگی نگرفتم ولی جواب سونوم پیش چن تا دکتر بردم گفتم ب احتمال خیلی زیاد بستس

عزیزم حتما حتما بگیر اون مایع حاجب باعث باز شدن میشه ایشالا ک بزوری باردارشی 

منم دوماه پیش خارج از رحم باردار شدم لوله راستمم برداشتن .لوله چپمم بستس تو رو خدا برام دعا کنید بچه ...

ای خدا نمیدونم چرا ایقد زیاد شده منم قبلا که عکس رنگی گرفته بودم لوله راستم با مایع باز شد اما بازم بخاری ازش بلند نشد لوله خوبم همین چپ بود که اینم از بین رفت😔

عزیزم حتما حتما بگیر اون مایع حاجب باعث باز شدن میشه ایشالا ک بزوری باردارشی 

کلا ما که این مشکل برامون پیش اومده حتی اگه قبلا عکس رنگی هم گرفته باشیم و لوله ها مشکل نداشتن باید قبل از اقدام مجدد عکس بگیریم که خدایی نکرده باز این مشکل پیش نیاد

کلا ما که این مشکل برامون پیش اومده حتی اگه قبلا عکس رنگی هم گرفته باشیم و لوله ها مشکل نداشتن باید ...

اره عزیزم من ۳ بار بچه هام از دست دادن دیگه تحمل ندارم بشه ۴ تا باید برم حتما حتما

2706