2733
2734
عنوان

دوست پسر

451 بازدید | 36 پست

سلام من خودم با همسرم دوست بودم ازدواج کردم اما الان حس میکنم دخترم اگه دوست پسر داشته باشه اجازه نمیدم و اصلا دلمم نمیخاد

چرا من خودم برا خودم داشتم برا بچم نمیخوام؟ همه همینن یا من ؟

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همینم👌😊

چ پسر چ دختر

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

کارت اشتباهه .. سختگیرب زیاد نتیجه ی عکس میده .. این و یادت باشه .. نباید مجبورش کنی ک دزدکی کاری کنه 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

چون فقط میخوای خودت حال کنی 😂

اتفاقن بذا باهات راحت باشه در جریان باشی بهتره چون بچه ها هرکاری کنی کار خودشونو میکنن 😂🤦🏻

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
2738

مامان تو هم دوست نداشته دوست پسر داشته باشی ولی داشتی بچه بخواد کارشو بگنه میکنه 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

شما بااجازه مامانت دوست شدی اون بااجازه تو دوست بشه  

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

ناراحت نشیا ولی یکم خودخواهی

من خودم با نامزدم چند سال دوست بودم و عاشق هم بودیم میمردیم برا هم

و مطمئنم روزی دخترمم عاشق بشه زیر نظر خودم عیبی نداره دوست باشه البته زیر نظر خودم که بدونم انتخابش درسته

و دلم میخواد انقد با دخترم دوست باشم که باهام راحت باشه همه چیو خودش بهم بگه ازم قایم نکنه❤

اینجوری نظارت خودمم هست و خیلی بهتره

راستش من مامانم و خونوادم نمیدونستن خیلی اذیت شدم ولی نمیخوام بزارم دخترم مث من اذیت بشه

💏"You & me 💕make a wonderful "We

من بچه ندارم ولی از ی سنی به بعد باهاش دوست میشم نمیزارم پنهون کنه ازم 

همون رفتاری  ک مامانم باهام داشتو باهاش دارم

ولی شوهرم میگه میکشمش😂بهش میگم پس خودت چرا باهام دوست بودی😂😂😂

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
چون فقط میخوای خودت حال کنی 😂 اتفاقن بذا باهات راحت باشه در جریان باشی بهتره چون بچه ها هرکاری کنی ...

اخه میترسم دلشو بشکونن😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706