2737
2734
عنوان

ترنر سندروم و ازدواج

5523 بازدید | 65 پست

سلام.اگر کسی منو تو این سایت بشناسه احتمالا میدونه که من ترنر سندروم دارم.شاید هیچ وقت بچه دار نشم یا صلاح نباشه.امشب با یکی از هم کلاسی هام صحبت میکردم( دانشجوی پزشکیه)

گفت هیچ کس با یه ترنری ازدواج نمیکنه..البته بهش نگفتم اونی که ترنر داره خود منم.

به نظرتون من ترنری نباید فکر ازدواج باشم؟ به نظرتون حق با اون اقاعه؟( هم کلاسی ما)

به نظرتون چی کار میشه کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوب با اشخاصی که مشکلات مشابه دارن میتونین ازدواج کنین مشابه گفتما میدونم که ترنر فقط برای زنهاست

فروم اینترنتی ای گروهی کانالی چیزی نیست که عضو بشین و افراد با مشکلات ژنتیک باشن

با فرد عادیم اگه بچه نخواد و عشق و عاشقی باشه شاید بشه 

نه

خب حله دیگهههههه.فقط باید زندگی با بچه رو از،سر بیرون کنی.زندگی مشترک رو میتونی.

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
عزیزم درجه بندی داره شما پریود میشی؟؟ واینکه اگه زود فهمیده باشن خانوادت احتمالا رشد قدی خوبی مردی ...

دوازده سالم بود فهمیدم..نه پریود نمیشم  قدمم۱۵۸

خوب وقتی علایم نداری مشکل چیه؟ حتی احتمال اینکه تخمک داشتهدباشیم هست. نداشته باشیم تخمک اهدایی مثل خیلی از مردم. حرف اونایی که اینطور میگن رها کن انگار ماشین میخواد بخره بگه گلگیرش خوردگی داره مثلا. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706