2726
عنوان

خدایی برام سواله

251 بازدید | 27 پست

سلام

من واقعا برام سوال شده ملت چرا سوالات پزشکیشونو از دکتر نمیپرسن

واقعا فکر میکنید بیاید تو نی نی سایت تامیک بزنید چی میشه

نوزاد اگه درد داره ببرینش دکتر

اگه دارو داری نمیدونی جچوری مصرفش کنی خوب از دکترت بپرس

واقعا چرا؟

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به همون دليل كه دعواهاشون از مشاور نميپرسن    

باز اونو میگیم فرهنگ سازی نشده

نهادینه نشده

اخه طرف تاپیک زده که بچه ۲۴روزه از صبح دل درد داره

چیکار کنم

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

گاهي براي استفاده از تجربه ديگرانه گاهي براي تسکين دردهاشون

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بعضی اوقات شرایط مالی و یا اوضاع خانواده شرایط رو جوری میکنه که رفتن به دکتر امکان پذیر نیس

گاهی هم دکتر میری و برای اطمینان از نتیجه تاپیک میزنن تا تو تجربه ها شریک شن

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
باز اونو میگیم فرهنگ سازی نشده نهادینه نشده اخه طرف تاپیک زده که بچه ۲۴روزه از صبح دل درد داره چی ...

خب بچه تا ۴۰روزگی دل درد و کولیک داره

اون بیشتر تجربه به دردش میخورده تا دکتر رفتن

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
فکر میکنی خودشون عقلشون نمیرسه برن دکتر؟!گاهی اوقات لابد شرایطش نیست.

ببین طرف سرش درد میکنه میاد تاپیک میزنه فرق داره

ولی رفته دارو گرفته اومده تاپیک زده دکتر بهم فلان دارو رو داده چجوری استفاده کنم

خوب از دکتر میپرسیدی دیگه

خیلی وقتا تجربه بیشتر به کار آدم میاد

بعضی وقتا اره ولی خیلیاشون چیزایی میپرسن که واقعا تخصص میخواد

اینا تجربه نمیخوان که تجویز میخوان

2706