2726
برای دختر ۸ ساله روانشناس خیلی خوب در تهران اگه میشناسید ممنون میشم معرفی کنید آیا خودتون یا نزدیکانتون بهشون مراجعه کردید و نتیجه گرفتید؟؟ ممنونم از کمک و راهنماییتون
خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مامانای عزیز. مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا هستش. یک روانشناس کودک دارن که کارش عالیه. خانم دکتر مهسا ساداتی که استاد دانشگاه هم هستن. خودم دخترم رو پیش ایشون میبرم. برعکس جاهای دیگه که فقط بازی درمانی انجام میدن ایشون علاوه بر بازی درمانی با بچه ها یک زمانی رو هم با خانواده مشاوره انجام میدن. اتاق بازی و خلاقیت کلینیکشون هم خیلی مجهزه. تست های هوششون هم عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

توروخدا به بچه هاي بيش فعال دارو نديد من بردم نوروفيدبك يدون دارو و عوارضش خيلي بهتر شده همه چي 

البته بازي درماني و اينهام انجام ميديم

براي اونايي كه غرب تهران هستن مركز مشاوره افق سلامت بهترينه

٤٤٠٢٥٠٨٦

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و جلسات مشاوره و تست استعدادیابی، هوش و بازی درمانی خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، کلینیک بهار نو در نظر گرفته است که به مناسبت روز کودک، هزینه مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان را با ۵۰% تخفیف خدمت والدین و فرزندانشان ارائه کند. لذا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۷ و ۱۸ مهرماه از ۱۰ صبح تا ۸ شب باتعیین وقت قبلی پذیرای شما هستیم.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن 

واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

سلام دوستان 

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان کارشون عالیه در ضمن ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند.

اخیراً ایشون کار نوروفیدبک هم انجام میدند ودر درمان بسیاری از اختلالات و اضطراب و بیش فعالی و اتیسم حرف اول رو میزنند .

یکی از کلینیک های که  ایشون هستند کلینیک بهار نو شهرآرا باشماره تماس ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸ که اغلب وقت هاشون تا یکماه پر هست ولی بنظرم ارزش صبر کردن رو داره در ضمن شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه کارتون اورژانسی باشه با خودشون تماس بگیرید شاید بتونند یه وقت کنسلی بهتون بدند من که باخودشون تماس گرفتم بنده خدا برا هفته بعدشون ده شب وقت دادند دخترم اضطراب حاد داشت که با چند جلسه بازی درمانی و نوروفیدبک و تست استفورد کامل مشکلش برطرف شد حتی کار به دارو  آرام بخش برا دخترم رسیده بود که خدارو شکر العان خیلی خیلی بهتره ، 

دوستانی که فرزندانشون مشکوک به مشکلات اختلال یادگیری و تمرکز و بیش فعالی و اتیسم و اضطراب و یا هر اختلال دیگه ای که دارند،  خانم دکتر مهسا ساداتی  بینظیره در ضمن ایشون یه کلینیک دیگه هم فکر میکنم در قیطریه هستند ، اگه دوستانی که غرب تهران براشون دوره میتونند با خانم دکتر صحبت کنند که اونجا وقت بدند ولی روز هایی که من  تو کلینیک شهرآرا وقت  داشتم میدیدم که از  کرج  و اسلام شهر  و حتی ورامین هم اونجا بودند.  خدارو شکر مشکل دخترم حل شده شما هم مشکل فرزند عزیزتون حل بشه😍😍

سلام عزیزان

خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک اخیرا به دلیل تعداد مراجعات زیاد منشی تمام وقت جهت رزرو نوبت با شماره همراه 09128398588 گرفته اند

از دوستانی که از ایشون وقت میخوان میتونند بصورت شبانه روزی وقتشون رو از منشی ایشون بگیرند

دکتر مهسا ساداتی تو ایران از نظر تشخیص و درمان حرف اول رو میزنه

تخصصشون کودک و نوجوان هست و خودم دیدم که مشاوره های خارج از کشورشون خیلی زیاده

اسمشو گوگل کن خیلیها راضین ازشون