2726
عنوان

بچه ها مایه کوفتم شل شده چیکار کنم

16496 بازدید | 25 پست

همه چیز زدم توش ارد نخود چی و تخم مرغ و اینا ولی بازم شله ی بسته ارد نخودچی کامل ریختم توش ولی نمیشه گردش کنم تو دستم وا میره توروخدا اگه بلدید بگید چ کنم😭😭😭

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

يه مشت رشته فرنگي بريز وا نره پختني

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیب زمینی و پیاز رنده کردی توش؟ آبشونو نگرفتی؟

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2728
سیب زمینی و پیاز رنده کردی توش؟ آبشونو نگرفتی؟

پیاز رنده کردم ولی سیب زمینی نه مگه میخواد؟

يه مشت رشته فرنگي بريز وا نره پختني

واقعا چجوری یعنی خورد کنم همینجوری بریزم تو موادش

برنجشو پختم ریختم توش

اگه ميتوني بيشترش كن برنجشو نبايد پخ اخه بايد اب كني بريزي توش توي ابش خودش ميپزه 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
ی بسته ارد؟؟😯😯 من هیچوقت ارد نمیریزم اصلا وا نمیره یخورده لپه بپز با گوشکوب له کن بریز توش

لپه هم پختم ریختم توش همیشه خوب میشه نمیدونم امروز چرا اینجوری شده😭😭

اگه ميتوني بيشترش كن برنجشو نبايد پخ اخه بايد اب كني بريزي توش توي ابش خودش ميپزه 

نمیدونستم ک الان برنج خام بزنم توش؟

2706