2726
عنوان

چیکار کنم حال روحیم خوب بشه دختر پاییزیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5750 بازدید | 47 پست
گریه کردنم خوبه ،اما بعدش قوی تر از همیشه شادتر از همیشه از سرجات بلندشو نزار دنیا به زانو در بیارتت ...

دوس دارم زمان بره جلو تا چند ماه دیگه مثلا عید

دوس دارم حرف بزنم با بقیه ولی کسی نیست

من خیلی شادم ولی انگار روز به روز چشمم بیشتر باز میشه نسبت به زندگی خیلی دارم اذیت میشم همه اینارو س ...

😔😔امیدوارم بتونی تجزیه تحلیل کنی که چرا اینجور شدی فکر اصلیتو بتونی تغییر بدی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤سرکار رفتن شاید موثر باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😔امیدوارم بتونی تجزیه تحلیل کنی که چرا اینجور شدی فکر اصلیتو بتونی تغییر بدی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤سرکار ...

سرکار میرم عزیزم یکی از دلایل اصلی اصلی ناراحتیم اینه که تایمش داره تغییر میکنه و من دیگه نمیتونم تو اون تایم برم

دلم میخواد تنها باشم تا یکم تو خودم میرم همش خانوادم میپرسن چیشده راحتم نمیزارن

دوس دارم زمان بره جلو تا چند ماه دیگه مثلا عید دوس دارم حرف بزنم با بقیه ولی کسی نیست

درک میکنم ... چون منم همینجورم ،اما دارم تمام تلاشمو میکنم سرپا باشم ،میخوام بعدا که به گذشته نگاه کردم خودمو تحسین کنم...مطمئنم شما هم به بهترین نحو این روزهای سخت رو میگذرونین، و یه روزی سرتونو بالا میگیرین و میگین اون آدم من بودم که اون همه مشکلاتو پست سر گذاشتم

2728

سلااااام عزیزدلم

نبینم این حال و روزتو

تقصیر خودته اسمتو گذاشتی دختر پاییزی الانم پاییزه دیگه آدم همش کسله و خوابالوده و خدا نکنه یه مشکلی هم تو زندگی باشه آدم حس افسردگی میگیره

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
سلام خوبی چه خبرا دلم تنگ شده بود واست

سلامتی

دخترم کلاس اوله پدرمو درآورده هرروز یه برنامه یه کاردستی هوووووف 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نبینم کسل باشی خانوم از تو بعیده این حال و روز دختررررگل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نبینم کسل باشی خانوم از تو بعیده این حال و روز دختررررگل

چند وقتی اینجوری شدم دیگه

خستم خیلی

دلم میخواد تنها باشم همیشه دوس ندارم صدای کسیو بشنوم نمیخوام کسی باهام حرف بزنه

خسته شدم از بس الکی لبخند زدم با همه خوب بودم

چند وقتی اینجوری شدم دیگه خستم خیلی دلم میخواد تنها باشم همیشه دوس ندارم صدای کسیو بشنوم نمیخوام ک ...

مثل من الان داشتم بلند بلند خودم با خودم حرف میزدم خیلی بده دور آدم شلوغ باشه ولی آدم نتونه و نخواد با کسی حرف بزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم مثل تو انگاری دارم.میشم 😞

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706