2726

بچه ها سرم درد میکنه این چند روز خیلی مشکل زیاد بود همش بغض بدی تو گلوم کسل و خسته و بیحوصله ام چند وقتیه احساس افسردگی میکنم خستم خیلی زیاد همش میگم میخندم ولی واقعیت چیز دیگه ای ازم نخواید چیزیو تعریف کنم تروخدا فقط بگید چجوری ازین حالت در بیام حتی بارها گفتم خدایا منو بکش دیگه منی که از مردن میترسم هوفف😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی عزیزم...فصل پاییزه میتونی بری قدم بزنی و موزیک گوش بدی،میتونی با دوستات برنامه سفر بچینی اگه شرایطشو داری....کتاب بخون کتابای قشنگ زیادن که حالتو خوب کنن....کلی کار تو این دنیا هست که میتونی انجام بدی و حس خوبی داشته باشی💚

خودتو سرگرم کن من بدبخت دو شیفت سر کار بودم نیم ساعت الان دراز میکشم میرم برا شیفت سوم 😢😢😢

واه چه خبره مگه 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

منم اکثر اوقات اینجوریم    یه دوش بگیر یه فنجون قهوه بخور یا یه لیوان نسکافه آهنگ مورد علاقه ات و بزار گوش کن   اگه متاهلید با همسرت برو بیرون دور زدن شام بیرون حتی ساندویچ 

فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی عزیزم...فصل پاییزه میتونی بری قدم بزنی و موزیک گوش بدی،میتونی با دوستا ...

فقط دلم میخواد گریه کنم همیشه خودمو سرگرم میکردم موثر بود ولی الان انگار فقط دلم میخواد معجزه بشه دارم خفه میشم معجزه بشه حالم خوب بشه نه هیچ چیزی

سلام من تو تگ نیستم ولی چند تا نظر میدم امیدوارم به دردت بخوره چون من یک ماه پیش تقریبا اینجور افسرده شده بود جوری ک وزن کم کردم اما سعی کن ترانه گوش ندی بیشتر توی فاز منفی میری اگه تونستی شاد گوش کن نشد انیمیشن قدیمی نگا کن چیزی که خوبیارو یاد آوری کنه واست و تو این شرایط واست آرامش بیاره اگه دوست نزدیک داری و شرایطش هست برو با دوستات گردش و فیلمهای کمدی نگاه کن ولی وقت واسه ناراحتی بذار و سعی کن به راه حلش فک کنی اگه راهی واسه مشکلت نیست سعی کن به راه جدید انتخاب کنی و ویتامین cهم استفاده کن بهش میگن ویتامین لبخند واسه کسایی ک از لحاظ روحی ناراحتن تجویز میشه

فقط دلم میخواد گریه کنم همیشه خودمو سرگرم میکردم موثر بود ولی الان انگار فقط دلم میخواد معجزه بشه دا ...

گریه کردنم خوبه ،اما بعدش قوی تر از همیشه شادتر از همیشه از سرجات بلندشو نزار دنیا به زانو در بیارتت....همه مشکلات خودمونو داریم ، پس فک نکن بقیه هیچ مشکلی ندارن فقط هرکسی با مشکلاتش رفتار خاصی داره....باید قوی باشی،چون دنیا خیلی بی رحمه

سلام من تو تگ نیستم ولی چند تا نظر میدم امیدوارم به دردت بخوره چون من یک ماه پیش تقریبا اینجور افسرد ...

من خیلی شادم ولی انگار روز به روز چشمم بیشتر باز میشه نسبت به زندگی خیلی دارم اذیت میشم همه اینارو سعی کردم انجام بدم نشد

2706