1428
1411

بچه ها سرم درد میکنه این چند روز خیلی مشکل زیاد بود همش بغض بدی تو گلوم کسل و خسته و بیحوصله ام چند وقتیه احساس افسردگی میکنم خستم خیلی زیاد همش میگم میخندم ولی واقعیت چیز دیگه ای ازم نخواید چیزیو تعریف کنم تروخدا فقط بگید چجوری ازین حالت در بیام حتی بارها گفتم خدایا منو بکش دیگه منی که از مردن میترسم هوفف😢😢😢

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

خودتو سرگرم کن من بدبخت دو شیفت سر کار بودم نیم ساعت الان دراز میکشم میرم برا شیفت سوم 😢😢😢

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
خودتو سرگرم کن من بدبخت دو شیفت سر کار بودم نیم ساعت الان دراز میکشم میرم برا شیفت سوم 😢😢😢

واقعا حس هیچ کاری ندارم هیچی هیچ وقت اینجوری نشده بودم

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی عزیزم...فصل پاییزه میتونی بری قدم بزنی و موزیک گوش بدی،میتونی با دوستات برنامه سفر بچینی اگه شرایطشو داری....کتاب بخون کتابای قشنگ زیادن که حالتو خوب کنن....کلی کار تو این دنیا هست که میتونی انجام بدی و حس خوبی داشته باشی💚

1401

واه چه خبره مگه 

خدایا به منم نی نی بده منم دوست دارم مادر بشم خدایااا این حس مادرشدن رو بزار تجربه اش کنم 

منم اکثر اوقات اینجوریم    یه دوش بگیر یه فنجون قهوه بخور یا یه لیوان نسکافه آهنگ مورد علاقه ات و بزار گوش کن   اگه متاهلید با همسرت برو بیرون دور زدن شام بیرون حتی ساندویچ 

فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی عزیزم...فصل پاییزه میتونی بری قدم بزنی و موزیک گوش بدی،میتونی با دوستا ...

فقط دلم میخواد گریه کنم همیشه خودمو سرگرم میکردم موثر بود ولی الان انگار فقط دلم میخواد معجزه بشه دارم خفه میشم معجزه بشه حالم خوب بشه نه هیچ چیزی

1376
واه چه خبره مگه 

خبر مرگم 😢 

از درد شونه ها و گردنم راست نمیشه 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
منم اکثر اوقات اینجوریم    یه دوش بگیر یه فنجون قهوه بخور یا یه لیوان نسکافه آهنگ مورد علا ...

نامزد دارم 

اصلا قدرت ندارم از جام بلند شم حتی اب بخورم نمیدونم چمه

سلام من تو تگ نیستم ولی چند تا نظر میدم امیدوارم به دردت بخوره چون من یک ماه پیش تقریبا اینجور افسرده شده بود جوری ک وزن کم کردم اما سعی کن ترانه گوش ندی بیشتر توی فاز منفی میری اگه تونستی شاد گوش کن نشد انیمیشن قدیمی نگا کن چیزی که خوبیارو یاد آوری کنه واست و تو این شرایط واست آرامش بیاره اگه دوست نزدیک داری و شرایطش هست برو با دوستات گردش و فیلمهای کمدی نگاه کن ولی وقت واسه ناراحتی بذار و سعی کن به راه حلش فک کنی اگه راهی واسه مشکلت نیست سعی کن به راه جدید انتخاب کنی و ویتامین cهم استفاده کن بهش میگن ویتامین لبخند واسه کسایی ک از لحاظ روحی ناراحتن تجویز میشه

فقط دلم میخواد گریه کنم همیشه خودمو سرگرم میکردم موثر بود ولی الان انگار فقط دلم میخواد معجزه بشه دا ...

گریه کردنم خوبه ،اما بعدش قوی تر از همیشه شادتر از همیشه از سرجات بلندشو نزار دنیا به زانو در بیارتت....همه مشکلات خودمونو داریم ، پس فک نکن بقیه هیچ مشکلی ندارن فقط هرکسی با مشکلاتش رفتار خاصی داره....باید قوی باشی،چون دنیا خیلی بی رحمه

سلام من تو تگ نیستم ولی چند تا نظر میدم امیدوارم به دردت بخوره چون من یک ماه پیش تقریبا اینجور افسرد ...

من خیلی شادم ولی انگار روز به روز چشمم بیشتر باز میشه نسبت به زندگی خیلی دارم اذیت میشم همه اینارو سعی کردم انجام بدم نشد

1418
گریه کردنم خوبه ،اما بعدش قوی تر از همیشه شادتر از همیشه از سرجات بلندشو نزار دنیا به زانو در بیارتت ...

دوس دارم زمان بره جلو تا چند ماه دیگه مثلا عید

دوس دارم حرف بزنم با بقیه ولی کسی نیست

من خیلی شادم ولی انگار روز به روز چشمم بیشتر باز میشه نسبت به زندگی خیلی دارم اذیت میشم همه اینارو س ...

😔😔امیدوارم بتونی تجزیه تحلیل کنی که چرا اینجور شدی فکر اصلیتو بتونی تغییر بدی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤سرکار رفتن شاید موثر باشه 

😔😔امیدوارم بتونی تجزیه تحلیل کنی که چرا اینجور شدی فکر اصلیتو بتونی تغییر بدی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤سرکار ...

سرکار میرم عزیزم یکی از دلایل اصلی اصلی ناراحتیم اینه که تایمش داره تغییر میکنه و من دیگه نمیتونم تو اون تایم برم

دلم میخواد تنها باشم تا یکم تو خودم میرم همش خانوادم میپرسن چیشده راحتم نمیزارن

دوس دارم زمان بره جلو تا چند ماه دیگه مثلا عید دوس دارم حرف بزنم با بقیه ولی کسی نیست

درک میکنم ... چون منم همینجورم ،اما دارم تمام تلاشمو میکنم سرپا باشم ،میخوام بعدا که به گذشته نگاه کردم خودمو تحسین کنم...مطمئنم شما هم به بهترین نحو این روزهای سخت رو میگذرونین، و یه روزی سرتونو بالا میگیرین و میگین اون آدم من بودم که اون همه مشکلاتو پست سر گذاشتم

درک میکنم ... چون منم همینجورم ،اما دارم تمام تلاشمو میکنم سرپا باشم ،میخوام بعدا که به گذشته نگاه ک ...

مرسی عزیزم ایشالا موفق باشی همیشه❤

1331