2733
2734

یادتونه گفتم یه پسری و دوست دارم؟ حالا دو هفته پیش سر اینکه یه عکس و براش بفرستم پرینت بگیره شمارش و بهم داد. منم براش واتساپ کردم عکس و. وقتی اومدم خونه بهم پی ام داد و حالا وارد جزئیات نمیشم. خلاصه که حرفایی میزد که حس کردم بهم احساس داره. بگذریم از اینکه ساعت ۱۱ شب گفت بیا ویدیو کال😐 حالا دوباره یجوری شده‌. دارم دیوونه میشم نمیدونم دقیقا دنبال چیه و چی میخواد😐😑 کمک.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برا این نو پسر ها چس کنت همیشه باید تو برق باشه .یعنی چی؟یعنی اینگه اینقد تحویل نگیری پی ام ندی تا پشتت شروع کنه به دم تکون دادن .اصولا به مرد جماعت تا زمانی که به یورتم حسابشون نکنی  هی ویراج میدن سمتت .افتاد خواهرم ؟؟؟؟

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
تا دو روز پیش خودش پی ام میداد. الان جواب منم نمیده دیشب بهش پی ام دادم انلاین شده اصن سین نکرده😐 ا ...

میخاد تو  رو بکشه سمت خودش منکه جات باشم حذفش میکنم از زندگیم 

این از اوناییه ک دو روز دیگه میگه سرطان دارم 😅ای ام تجربه

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
ول کن بابا خودت رو درگیر همچین ادمی کردی

دوسش دارم. خیلی زیاد. میبینمش حس خفگی میکنم. پاهام شل میشه و نفسم تنگ. بهش فک میکنم مثل وقتی استرس میگیرم میشم انگار. هوف 

2706