2733
2734
عنوان

ذکر یادعای محبت

162 بازدید | 15 پست

سلام دوستان ذکر یادعایی سراغ دارید که برای محبت بین دونامحرم مجرب باشه؟جوری که طرف محبتش زیاد شه وبرای ازدواج بیاد؟من باکسی درارتباط بودم ولی الان سرد وبی محبت شده

M#

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم یعنی تو محبتم تاثیر داره؟؟

گلم نوشته که نمیدونم.... ولی یک سوره دیگه هست محبت بین همسرانه ولی شما که ازدواج نکردین باهام نوشته سوره یوسفو بنویسید بعد داخل پارچه تمیزبزارین همراه خود نگه دارین محبت عظیمی بین شماوهمسرتان بوجود می آید

بچه محل امام رضام😎..
گلم نوشته که نمیدونم.... ولی یک سوره دیگه هست محبت بین همسرانه ولی شما که ازدواج نکردین باهام نوشته ...

اکثر دعاها برای زن وشوهرا فقط جواب میده😭😭😭😭

M#
گلم نوشته که نمیدونم.... ولی یک سوره دیگه هست محبت بین همسرانه ولی شما که ازدواج نکردین باهام نوشته ...

ذکره یا ودود هم گفتن بهم که فقط برا زن وشوهرا جواب میده..ولی من باز هروز میگم..صلواتم زیاد میفرسم امیدوارم خدا یه نظری به ماکنه..این روزا انقد دیگه گریه کردم وغصه خوردم خسته شدم

M#
سوره احقاف و بنویس با آب زمزم بشورو بخور پیش همه عزیزمیشی و روی حرفت کسی حرفی نمیزنه..... اینو تو کت ...

آب زمزم از کجا بیارع باید بره تا مکه😂😂

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706