2726
عنوان

خيلي حالم بده درمانده ام

254 بازدید | 13 پست

سلام خيلي نا اميدم چند وقت خونه پدرم قهر بودم شوهرم دنبالم نميومد سر بحث الكي و شوهرمم اهل قهر هاي طولانيه اصلا طرفش نري كه آشتي ام نميكنه من شكايت كردم بلافتصله از ترس دادن مهريه اومد دنبالم و با شرط و اومدم خونه خودم ك قهر نكنه خيانت نكنه و....ولي امروز ١٦روز ميگذره از اومدنم ولي باز سردي ميكنه با هرچيز كوچيكي قهر ميكنه و محل نميده و مدام ميگه برو خونه بابات هري واقعا نميدونم چكار كنم درمانده ام نه راه پس دارم نه راه پيش چيكار كنم

چن ساله عروسی کردی بچه داری؟جاری منم ۷ ماه قهر بود خونه باباش برادرشوهرم با هزار التماس و...اوردش بعد ۳ ماه دوباره قهر کرد رفت دنبال شکایتش میگفت عوض ک نشده بدترم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم مشکلت رو پاکسازی کن تا حل شه.این تنها راهه! تاپیک من رو از اول بخون کامل توضیح دادم سوال جواب های کاربرا رو هم بخون نتیجه های پاکسازیشون رو بخون بعد اگه بازم جاییش برات سوال بود من هستم جواب میدم فقط لطفا از اول کامل و با دقت تاصفحه ی۱۹ و از صفحه ی ۲۵تاآخر بخون.😊⚘

2728
چقدر تو این سایت ازمردا بد میگن. واقعا چرا مردا انقدر بی تعهد وسبک شدن؟ 

من تازه با اين سايت اشنا شدم لراي درد و دا و راهنمايي بقيه خيلي خوبه ولي اينكه مردها اينقد بد شدن و نميدونم من شوهرم به زندگي خورد و خوراك چ ميدونم همه چي ميرسه ولي منو ي وقت اينقدر عاشقه ي وقت ازم انقد متنفره من از قهر كردنش متنفرم

چن ساله عروسی کردی بچه داری؟جاری منم ۷ ماه قهر بود خونه باباش برادرشوهرم با هزار التماس و...اوردش بع ...

دفيقا منم مشةلم همينه ميكه دستت ب شكايتم باز شده منم ميگم تو دنبالم نيومدي برات مهم نيود من چكار بايد ميكردم

[QUOTE=107603259]عزیز دلم مشکلت رو پاکسازی کن تا حل شه.این تنها راهه! تاپیک من رو از اول بخون کامل توضیح دادم سوال جو ...[/QUOTEمن تازه وازد سايت شدم بلد نيستم چطوري پيدا كنم !؟

[QUOTE=107603259]عزیز دلم مشکلت رو پاکسازی کن تا حل شه.این تنها راهه! تاپیک من رو از اول بخون کامل ت ...

روی اسم کاربری من که میییم هست بزن دوتا تاپیک برات میاد اونی که گفتم هر مشکلی داری من راه خلشو میدونمو باز کن و کااامل بخونش از اول تا صفحه ی ۱۹ و از صفحه ی ۲۵ تا آخر بعد که خوندی هرجاشو که متوجه نشدی بیا من مجدد برات توضیح میدم 😊⚘