2733
2734
عنوان

سکسکه ی جنین

368 بازدید | 41 پست

سلام خانوما نی نی من روزی چندبار سکسکه میکنه اونم طولانییییی  طفلی بچم خسته میشه

اخه خودم دوتا سکسکه کنم خیلی اذیت میشم چه برسه به این.

اشگالی نداره؟؟طبیعیه مال شمام میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای خدا دلم ررررف  چجوری حس میکنی؟؟؟😍😍😍😍😍😍 وای خداااا

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

😍😍 عزیزم چقد احساساتت قشنگه ولی من تو نت خوندم سکسکه براشون خیلی خوبه نشونه سلامت و تکامل سیستم تنفسیشونه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
😍😍 عزیزم چقد احساساتت قشنگه ولی من تو نت خوندم سکسکه براشون خیلی خوبه نشونه سلامت و تکامل سیستم تن ...

مرسی عزیزدلم...

منتظر نی نی جان اگه هنوز منتظری خدا دامنتو سبزکنه ایشالله

یجا خوندم ممکنه بندناف زبونم لال دورشون بپیچه بخاطراون سکسکه میکنن.این حرف درست نیست.مگه نه؟

ن ک درست نیست.اتفاقامن ازدکترپرسیدم گفت نشانه ی سالم بودن بچس 

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
مرسی عزیزدلم... منتظر نی نی جان اگه هنوز منتظری خدا دامنتو سبزکنه ایشالله

مرسی از دعات مهربونم ولی خدا رو شکر الان نی نیم نو شکممه😍😍😍😍

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
لگدمیزنه میزززززنه بعد سکسش میگیره     ایشالله قسمتتشه اگه دلت میخواد

باردارم عزیزم  میخوام؟؟؟هه عاااااشقشم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2706