2733
2734

من تقریبا ۳ساله کلاس زبان میرم قصدم ازاول گرفتن دیپلم بود ولی الان خسته شدم یجوری اززبان زده شدم وقتایی که کلاس دارم عزا میگیرم شایدم بخاطر استادم باشه اخه خوشم نمیاد ازش فقط خورد کردن ادمو بلده

ازطرفیم میخوام سال دیگه کنکور زبان بدم

بنطرتون کلاسو ول کنم برم کلاسهای کنکور یاهمین کلاسمو ادامه بدم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم

دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم دیدم مدفعش سیاه سیاهه 

اصلاتاهالااینجوری نشده بود

شیرخودمومیدم‌ فرنی هم میدم بهش یه هفته هست داخل فرنیش پودرگردومیریزم

شربت سفیکسیم هم به خاطرسرماخوردگیش میدم

دیگه چیزی جز اینا نخورده

خیلی میترسم ینی چشه؟کسی تاحالابچش اینطورشده

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکرمیکنم کلاس کنکور برای کنکور زبان بهتر باشه، من لیسانسمو ادبیات انگلیسی خوندم

یعنی کارخوبیه کلاسو ول کنم برم کلاس کنکور

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
یعنی کارخوبیه کلاسو ول کنم برم کلاس کنکور

من نمیدونم دقیقا توی کلاسی که الان میری سیستم کاری در چه حده، ولی تا جایی که میدونم بیشتر بر محور مکالمه و بحث هست، اما توی کنکور علاوه بر واژگان و گرامر و درک مطلب، سرعت عمل و تست زنی هم بسیار مهمه، در کل، سیستم درس خوندن برای کنکور با کلاس زبان خیلی فرق داره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

سلام گلم اگه واسه کنکور درسهای کنکوری که بهتره لازمم نیست حتما کلاس بری کتاب قواعد بگیر وقتی یکسال داری میری و هنوز نتونستی تافل بگیری خیلی داره دیر پیش میبره تورو میتونیم زبانکدتو تغییر بدی من رشته زبان نرفتم اما زبانمو واسه کنکور ۹۴زدم داداش کوچکیترمم همینطور اصل قواعد زبان و بتونی معنیارو سریع یادت بیاد

2738
تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم د ...

فک کنم گردو الان براش مجاز نیس.قطره آهن هم میدی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم د ...

قطره آهن ندادی؟شاید بخاطر اون سیاه شده

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔

سیاهی از قطره آهن باید باشه

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    

@اوپرا   هستی عزیزم

2706