2726

تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم

دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم دیدم مدفعش سیاه سیاهه 

اصلاتاهالااینجوری نشده بود

شیرخودمومیدم‌ فرنی هم میدم بهش یه هفته هست داخل فرنیش پودرگردومیریزم

شربت سفیکسیم هم به خاطرسرماخوردگیش میدم

دیگه چیزی جز اینا نخورده

خیلی میترسم ینی چشه؟کسی تاحالابچش اینطورشده

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم دیدم ...

مال قطره آهنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
تروخدا کمکم کنین من شش تاتاپیکم پره نمیتونم تاپیک بزنم دخترم شش ماهونیمشه الان پوشکوعوض میکردم دیدم ...

قطره اهن. دندون درد .طبیعیه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
مال قطره آهنه

واقعا؟

دیشب برای اولین بارقطره اهن دادم

خیلی ممنون ازجوابت به خدا نصف جون شده بودم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
ابروهاي بلندومشكي  مژه هاي بلند دماغ قلمي و لب قلوه اي و صورت بيضي يچي مث خودم😉😉😉😉😂

ابروهای مشکی ر‌و خوب اومدی از ابروهای روشن متنفرمممم

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است

واقعا هرچی اینجا بگن شما قبول میکنی الان ؟؟؟ خب ببر بچه رو دکتر سریع . ببین عادیه به خاطر پودر گردو یا چی .آزمایش مدفوع انجام بدن .ما کی هستیم که بگیم چیکار کنی ! پزشکیم مگه 

2706