2726
عنوان

مامایی دو سال پیش از شاخه ی پیراپزشکی درآمد

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 79 پست
😅😅 جالب بود برام حرفتون ، من دانشجو پزشکی ام و مامایی هنوز جز رشته های پیرا هستش ، نمیدونم چرا مام ...

😂 اولا از سال ۹۶ ، مامایی اومده تو  رشته پزشکی 

حتی سر در دانشکدمونم زده دانشکده پزشکی 

😂 دوما شما دانشجوی ترم ۵ پزشکی هستید و برای ریزش مو سوال کردید ، تازه یه جام گفتید علائم تنبلی تخمدان چیه 😂😂😂 

دیگه خدایی پزشکا رو زیر سوال نبرید 

بِلوف نزنید الکی 

یک پزشک مسلما باید بدونه ریزش مو به چه علت هایی میتونه باشه و همچنین علائم تنبلی تخمدانو   

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موقعی ک زایمان طبیعی کردم متوجه شدم چقدر مارشون سخته و ب همه کنموری های اطرافم توصیه میکردم نرن 

واقعا سخته.... 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
باشه بابا شما اصلا متخصص زنان و زایمان 

خدانکنه 

متخصص زنان کار اساسیش با ماما فرق داره 😊

بی خودی این دوتا مسئله رو باهم قاطی نکنید 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2728
😂 اولا از سال ۹۶ ، مامایی اومده تو  رشته پزشکی  حتی سر در دانشکدمونم زده دانشکده پزشکی&n ...

😂😂😂😂😂😂 برو خودتو خنک کن بیشتر نسوزی عزیزم ، تو دانشگاه ما مامایی دانشکده جدا دارن ، دانشکده پرستاری مامایی هست 

من موقعی ک زایمان طبیعی کردم متوجه شدم چقدر مارشون سخته و ب همه کنموری های اطرافم توصیه میکردم نرن&n ...

بله واقعا سخته ، اونوقت توی همین سایت بارها دیدم که بی احترامی کردن به ماماها 

😂😂😂😂😂😂 برو خودتو خنک کن بیشتر نسوزی عزیزم ، تو دانشگاه ما مامایی دانشکده جدا دارن ، دانشکده پر ...

شما سوختی خانوم دکتر😂

شما که میزنی ترم ۵ پزشکی 

لااقل مراقب تاپیکت باش 😂

الانم خیلی آروم اون تاپیکو حذفش کن تا لو نری 😂

بله واقعا سخته ، اونوقت توی همین سایت بارها دیدم کهبی احترامی کردن به ماماها 

عزیزم تو همه قشری همه جور ادمی هستن

من موقع بارداریم یکی دوبار رفتم بیمارستان دولتی ...بعضی‌هاشون خیلی رفتار بدی داشتن با زایو 

اما مامای خودم گل بودن عالی

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
😂 اولا از سال ۹۶ ، مامایی اومده تو  رشته پزشکی  حتی سر در دانشکدمونم زده دانشکده پزشکی&n ...

بعدشم ما هنوز وارد بخش زنان نشدیم ، من سوالی که راجب ریزش مو کردم خواستم بقیه از تجربه هاشون بگن ، هزار جور ازمایش دادم مشکلی ندارم 

عزیزم تو همه قشری همه جور ادمی هستن من موقع بارداریم یکی دوبار رفتم بیمارستان دولتی ...بعضی‌هاشون خ ...

بله ، دقیقا همین طوره 

خوب و بد همه جا هست 

اما واقعا به ماما بدجور توهین میکنن چون پزشک نیست (به همین دلیل خیلی منطقی 😂 )

بعدشم ما هنوز وارد بخش زنان نشدیم ، من سوالی که راجب ریزش مو کردم خواستم بقیه از تجربه هاشون بگن ، ه ...

توی دبیرستان که لااقل خوندی 😂

به هر حال همه برای بیماریاشون میرن پیش دکتر 

فک کنم پزشکا میان نی نی سایت برای ویزیت 😂

شما سوختی خانوم دکتر😂 شما که میزنی ترم ۵ پزشکی  لااقل مراقب تاپیکت باش 😂 الانم خیلی آروم ا ...

خخخخخخخ ، 😂😂😂😂😂😂😂 مطمئن باش اگه تاپیکم مضکبی داشت حذف میکردم ، متاسفم برا عقده ای هایی مثل تو که چون زیر دست پزشک هستین اینجوری میسوزین ، ننه بزرگا توی دهات شغلشون با شما فرقی نداره ، خانومه ماما، پیج اینستا هم باز کنی پره از ماماهای عقده ای که با استوتسکوپ عکس انداختن، کلا آرزوتون بوده پزشک بشید ولی نشدین ، یجوری باید حزص خودتون خالی کنید بالاخره 😅😅😅

بله ، دقیقا همین طوره  خوب و بد همه جا هست  اما واقعا به ماما بدجور توهین میکنن چون پزشک ...

مهم اینه ک تو هر شغلی هستی ...احساس مسبولیت کنی و بدرستی وظیفه ات رو انجام بدی 

حالاپزشک ماما پرستار یا.....

خخخخخخخ ، 😂😂😂😂😂😂😂 مطمئن باش اگه تاپیکم مضکبی داشت حذف میکردم ، متاسفم برا عقده ای هایی مثل تو ...

خیلی زشته اینجوری صحبت میکنید 

هر انسانی تو هر جایگاهی بخاطر ادب و شعورش هست ک قابل احترامه نه شغل و جایگاه اجتماعی

2706