2737
2734

سلام به خانوما 

بعضی خانوما همینجا انکار میکردن و قبول نداشتن 😂

خواستم بگم چه قبول کنید چه نکنید ، مامایی جزو علوم پزشکی شده و از پیراپزشکی درومده 

دلیلشم اینه که پی بردن چه قدر مهمه مامایی و نباید جزو اطراف و پیرا باشه ...

همچنین دروسش کم از سختی پزشکی نداره و تقریبا همون دروسه ، یکم خلاصه تر و در بخش مربوط به زنان و نوزادان گسترده تر ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره بنظر منم کارشون سخته باید بیشتر بهشون اهمیت و بها داده بشه 

الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
بازار کارش چطوره عزیزم خبر دارین؟

اگر علاقه مند باشی ، عالیه خواهر 

فقط باید بری دنبال کار 

کار نمیاد دم در خونه 

مثلا طرح رو حتما بگذرونی باید تا تجربه بدست بیاری 

2738
الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

موفق باشی عزیزم ایشالا همه درک کنن سختی درس و کارتونو 😘🌹

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
@pastiill     😂😂😂😂😂😂😂😂

🙄 جک نگفتم 

میدانم میدانم

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید

فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

اعصاب نداریا  

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

😅😅 جالب بود برام حرفتون ، من دانشجو پزشکی ام و مامایی هنوز جز رشته های پیرا هستش ، نمیدونم چرا ماماها جَوِ پزشک زنان رو دارن ، نمیگم کارتون راحته ، تمام رشته ها سختی خودشو داره ،ولی حرفتون خیلی خنده دار بود

اعصاب نداریا    

😊 خنده ی توهین آمیز کردند ، جواب گرفتن

2706