2410
2553

سلام به خانوما 

بعضی خانوما همینجا انکار میکردن و قبول نداشتن 😂

خواستم بگم چه قبول کنید چه نکنید ، مامایی جزو علوم پزشکی شده و از پیراپزشکی درومده 

دلیلشم اینه که پی بردن چه قدر مهمه مامایی و نباید جزو اطراف و پیرا باشه ...

همچنین دروسش کم از سختی پزشکی نداره و تقریبا همون دروسه ، یکم خلاصه تر و در بخش مربوط به زنان و نوزادان گسترده تر ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره بنظر منم کارشون سخته باید بیشتر بهشون اهمیت و بها داده بشه 

الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
بازار کارش چطوره عزیزم خبر دارین؟

اگر علاقه مند باشی ، عالیه خواهر 

فقط باید بری دنبال کار 

کار نمیاد دم در خونه 

مثلا طرح رو حتما بگذرونی باید تا تجربه بدست بیاری 

2714
الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

موفق باشی عزیزم ایشالا همه درک کنن سختی درس و کارتونو 😘🌹

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
@pastiill     😂😂😂😂😂😂😂😂

🙄 جک نگفتم 

میدانم میدانم

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید

فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

اعصاب نداریا  

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

😅😅 جالب بود برام حرفتون ، من دانشجو پزشکی ام و مامایی هنوز جز رشته های پیرا هستش ، نمیدونم چرا ماماها جَوِ پزشک زنان رو دارن ، نمیگم کارتون راحته ، تمام رشته ها سختی خودشو داره ،ولی حرفتون خیلی خنده دار بود

اعصاب نداریا    

😊 خنده ی توهین آمیز کردند ، جواب گرفتن

2706