1464
1411

سلام به خانوما 

بعضی خانوما همینجا انکار میکردن و قبول نداشتن 😂

خواستم بگم چه قبول کنید چه نکنید ، مامایی جزو علوم پزشکی شده و از پیراپزشکی درومده 

دلیلشم اینه که پی بردن چه قدر مهمه مامایی و نباید جزو اطراف و پیرا باشه ...

همچنین دروسش کم از سختی پزشکی نداره و تقریبا همون دروسه ، یکم خلاصه تر و در بخش مربوط به زنان و نوزادان گسترده تر ...

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

اره بنظر منم کارشون سخته باید بیشتر بهشون اهمیت و بها داده بشه 

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
اره بنظر منم کارشون سخته باید بیشتر بهشون اهمیت و بها داده بشه 

الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
بازار کارش چطوره عزیزم خبر دارین؟

اگر علاقه مند باشی ، عالیه خواهر 

فقط باید بری دنبال کار 

کار نمیاد دم در خونه 

مثلا طرح رو حتما بگذرونی باید تا تجربه بدست بیاری 

الان که ماما شدم هم سختی کار و هم سختی درس ها رو حس میکنم خواهر 

موفق باشی عزیزم ایشالا همه درک کنن سختی درس و کارتونو 😘🌹

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
@pastiill     😂😂😂😂😂😂😂😂

🙄 جک نگفتم 

1444
میدانم میدانم

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید

فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

اعصاب نداریا  

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
حتما به یه روانشناس مراجعه کنید فرق حرف جدی و خنده دار و نمیدونید 😑

😅😅 جالب بود برام حرفتون ، من دانشجو پزشکی ام و مامایی هنوز جز رشته های پیرا هستش ، نمیدونم چرا ماماها جَوِ پزشک زنان رو دارن ، نمیگم کارتون راحته ، تمام رشته ها سختی خودشو داره ،ولی حرفتون خیلی خنده دار بود

اعصاب نداریا    

😊 خنده ی توهین آمیز کردند ، جواب گرفتن

1418
😅😅 جالب بود برام حرفتون ، من دانشجو پزشکی ام و مامایی هنوز جز رشته های پیرا هستش ، نمیدونم چرا مام ...

😂 اولا از سال ۹۶ ، مامایی اومده تو  رشته پزشکی 

حتی سر در دانشکدمونم زده دانشکده پزشکی 

😂 دوما شما دانشجوی ترم ۵ پزشکی هستید و برای ریزش مو سوال کردید ، تازه یه جام گفتید علائم تنبلی تخمدان چیه 😂😂😂 

دیگه خدایی پزشکا رو زیر سوال نبرید 

بِلوف نزنید الکی 

یک پزشک مسلما باید بدونه ریزش مو به چه علت هایی میتونه باشه و همچنین علائم تنبلی تخمدانو   

باشه بابا شما اصلا متخصص زنان و زایمان 

خدانکنه 

متخصص زنان کار اساسیش با ماما فرق داره 😊

بی خودی این دوتا مسئله رو باهم قاطی نکنید 

😂 اولا از سال ۹۶ ، مامایی اومده تو  رشته پزشکی  حتی سر در دانشکدمونم زده دانشکده پزشکی&n ...

😂😂😂😂😂😂 برو خودتو خنک کن بیشتر نسوزی عزیزم ، تو دانشگاه ما مامایی دانشکده جدا دارن ، دانشکده پرستاری مامایی هست 

1331