2737
2734
عنوان

دنیا برام تیره و تار شده

257 بازدید | 21 پست

پسرم ۵ ماهو نیمه دو هفته هست شیر نمیخوره نه شیر من نه شیر خشک ب پستونک عادت نداشت پریروز پستونک دادم الان فقط اونو میخوره

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

لاغر شده وزن کم کرده دیروز بردمش دکتر میگه رفلاکسه از دیشب امپرازول میخوره ولی اصلا تغییر نکرده

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وا چرا خوب یدفعه؟ شاید گلو درد داره؟ یا طعم شیرخشکشو دوست نداره. شیرشو عوض کن. بهش کمکی نمیدی؟ 

همه چیشو چک کرد گوشش عفونت و ایتا نداره

غذای کمکی شروع نکردم دکتر میگه وزنش خوبه 

دختر من تو ۲ ماهگی اینطور شد

من وقتی خواب بود موقع راه رفتم بهش شیر میدادم

و با قاشق شیرخشک

چون میترسیدم شیشه بگیره دیگه کلا شیر منو نخوره

دکترش گفت تو ۴/۵ماهگی غذاخورش کن 

غذاخور که بشن شیر هم میخورن بچه ها

همینطورم شد

به زور از شیر گرفتمش

شیرخشکش چیه؟

قبلا میدادم شیر خشک کمکی موقع خواب ی مدت نان داد، دلشو زد سوپرامیل دادم باز دلشو زد جدیدا گیگوز میدم که نمیخوره

دختر من تو ۲ ماهگی اینطور شد من وقتی خواب بود موقع راه رفتم بهش شیر میدادم و با قاشق شیرخشک چون م ...

غذا با چی شروع کردی؟

2706