1480
1605
عنوان

مادرشوهرم زنگ زد

298 بازدید | 17 پست

بچه ها شوهرم و پدرشوهرم میخوان اربعین برن کربلا منم حامله ام مادرشوهرم زنگ زده میگه بیا خونه ما هم من تنهام هم تو منم از طرفی دوس دارم برم خونه مامانمینا دلم واسه کنار ابجی کوچیکم بودن تنگ شده الان چجوری به مادرشوهرم بگم ناراحت نشه ؟ شوهرم گفت چند روز برو پیشش بعد برو خونه باباتینا 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

حرف شوهرت درسته  دوروز اونجا باش دو روز خونه مادرت اینا   همین جور تا بیان  از سفر  حتنا به مادر شوهرتم بگو  که دو روز خونه تو دو روز خونه مادرم فردا شاکی نشه 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
1613

سلام منم سوهرم رفته کربلا و من اومدم خونه مادرشوهرم البته با بچم، توهم چند روز برو بعدش برو خونه مامانتینا ولی تنهاش نذار چون بهت گفته حتما بهش سر بزن. من کلا خونه مادر شوهرم هستم  

Is it dream?
1614
چرا بری خونه مادرشوهر؟ برای قبل رفتنشون؟ برگشتن نری دیدنشون ممکنه مریض باشن تو هم حامله ای خطرناکه ...

نه میگه شوهرت خونه نیس تنهایی بیا اینجا

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
چرا بری خونه مادرشوهر؟ برای قبل رفتنشون؟ برگشتن نری دیدنشون ممکنه مریض باشن تو هم حامله ای خطرناکه ...

خودشوهرشم داره میره

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
1641
عع ولشون کن حتما اشپزی اینام قراره بکنی

نه بابا تازه هر شب واسمون شام درست میکنه میاره 😂

اگه مادرشوهرت خوبه یکی دوروز برو بعدش بگو دلت برا مامانتو خواهرتو خونتون تنگ شده برو اونجا

اگه هم مادرشوهرت بده از همون اول ک گفت تنهایی تو خونه پاشو بیا باید میگفتی تنهانیستم بابام میاد دنبالم ب شما زحمت نمیدم ممنون

نه بابا تازه هر شب واسمون شام درست میکنه میاره 😂

اخی مهربونه که. به دلش باش. چند روز برو اونجا چند روز برو خونه ی مامانت. ولی ناراحتش نکن. گناه داره. 

میشه لطفاً برام دعا کنید، یه مشکل پیچیده ی خانوادگی دارم و اینکه میخوام مامان شم. مرسی