2733
2734
عنوان

واکنش بچه تو شکم مامانش 😍😍

390 بازدید | 38 پست

https://www.instagram.com/p/BxkJk-JBAyg/

خیلی خوبه امیدوارم همه این حس شیرین و ترجبش کنن😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واای من یه چوری میشم😦

ولی بنظر من دل نشینه 😊 دوست دارم تجربه کنم 

شایدم خوشم نیاد 😁😅

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
دختر منم همینجور بود همه از رو لباس تکوناشو میدیدن.😐

مامان من میگه یه جوری لگد می‌زدی لباسم میپرید قشنگ 😂

واقعا اینجوریههه  خدا من که  از ترس میمرم   ادم فک میکنه شکمش الان پاره میشه 🥺🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
وای نینی من که فقط تو کار لگد زدن به زیر شکممه😂

خدا بدادت برسه 

ان شالله تجربه میکنی گلم 

ممنون گلم 😘⁦❤️⁩

وقتی نی نی خودشو میکشه یه طرف و شکم یه طرفش قلمبه میشه از همه خنده دار تره.😁

اره اونم بامزه اس

2706