2726
عنوان

الوئه ورا گرفتم

148 بازدید | 15 پست

چه استفاده هایی میشه ازش کرد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به پوستم میزدم بعد از اصلاح

یه حالی میداااد

ولی باید اول تست کنی حساسیت نداشته باشی بهش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ميشه ماليدش ب پوست و جيگر ميگر شد    

چجوری روزی چند بار و چند دقیقه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
من هی میخوام گلدونشو بگیرم گرونه لامصب 

چقده گلدونش. یه برگش شد ۴ تومن

من هی میخوام گلدونشو بگیرم گرونه لامصب 

واای من دیدم انقدر خوشگل بود گفت 15 تومن

ولی چون جای دیگه میرفتیم گفتیم موقع برگشت بخرم موقع برگشت هم یارو رفته بود😢

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چجوری روزی چند بار و چند دقیقه

اول ي تست بزار

حساسيت نداشته باشي ب سريا دارن.

٢٠ دقيقه رو پوست بمونه خوبه.

اب رسان خوبي براي پوست هست و جاي جوشو خوب ميكنه

تسريع بهبود زخم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

میگن هوای خونه روتمیزنگه میداره

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
من ی جا پرسیدم ۶۰ بود البته گلدونش بزرگ بود 

اونم گلدون بود ولی متوسط بود خیلی خوب بود

2706