2733
2734

۲۰۱۶ و تری جی هست

سالمه 

چند ازم‌بردارن‌خوبه ؟

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

J5داشتم 2 ماه پیش 2100 فروختم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
J5داشتم 2 ماه پیش 2100 فروختم.  

فورجی بو د؟ امروز صبح داداشم‌جی ۵ داشت فروخت ۸۰۰‌چه گوشی نازنینی بود ..در جا پشیمون شد ک فروخته..بخاطر اینکه ۳ جی بود‌و‌کارش اسنپه میگفت‌نتش ضعیفه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
نه 😮 ارزون شده این هفته زیر ۱۵۰۰ برمیدارن

نه بابا زیر ۱۵۰۰ ک خیلی ارزوووونه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
ن بابا ۲۰۱۶ ک ۲۲۰۰ نمیبرن

من زیاد تو دیوار دیدم ک این قیمتارو میزارن ازرو اوناگفتم😑

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
فورجی بو د؟ امروز صبح داداشم‌جی ۵ داشت فروخت ۸۰۰‌چه گوشی نازنینی بود ..در جا پشیمون شد ک فروخته..بخا ...

اره 4g بود. سالم و تمیز. 

چون ی گوشی هدیه گرفتم اینو رد کردم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بنظرتون ۲۰۱۷ چند میره؟

اگه فور جی باشه یه ۱۵۰۰ میره احتمالا