2410
2553
عنوان

نامه ایی به دخترم

249 بازدید | 17 پست

دختره خوشگلم سلام.  دلم برات تنگ شده. میدونم که پیش خدا جات خوبه. میدونم اگه اینجا میموندی چیزی جز رنج و سختی عایدت نمی شد اما چه کنم که طاقت ندارم. دخترم بعد از تو زندگی برایم مفهومی ندارد. دیگر به هیچ چیز دلخوش نیستم. دختر عزیزم به خوابم بیا. دوست دارم ببینم چه شکلی هستی. دختر عزبزم بیا و من رو باخودت ببر. من بعد از تو زنده نیستم فقط نفس می کشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خواهر شوهرم دخترش و تو سه سالگی بخاطر سرطان خون از دست داد روحیش داغون بود ولی خداروشکر بعدش صاحب دوتا دختر دیگه شد مثل گل الان ماشالله بزرگ شدن خواهر شوهرم هم خیلی روحیش خوبه همش تو مسافرت و تفریح و هروقت حرف اون دخترش میشه میگه مطمعنم پیش خدا جاش خیلی بهتر از اینجاست چون کوچولو و پاک رفت انشالله خدا به قلب شمام آرامش بده عزیزم 

خواهر شوهرم دخترش و تو سه سالگی بخاطر سرطان خون از دست داد روحیش داغون بود ولی خداروشکر بعدش صاحب دو ...

عزیزم منم اگه خدا به جاش یکی دیگه بهم میداد فراموش می کردم اما فعلا که نداده تازه این فقط یکی از مشکلاتمه 

2706