2726
عنوان

خانما دخترم ۱۱سالشه پیشونیش پر از جوش شده چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 26 پست
خوبه واقعا

شنيدم خوبه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
پریود شده ؟ اگه نشده به زودی میشه

نه نشده

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتمن ببرش دکتر سرخود چیزی نزن بدترش میکنی یه آزمایش و چنتا قرص خوب میکنتش دسکاری میکنی جاش میمونه بچس اعصابش بهم میریزه راستی زود زود حموم ببری خیلی بهتر میشه ضدآفتابم اگه میزنه نزن براش

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
صابون داو شیری بزنه موقع شستشو  فوم شستشو صورت اتوپیا هم خوبه

ممنون عزیزم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728

هیچی این سیر تکاملی سنش هست  اگه چیزی استفاده کنه امکان داره جاش بمونه بزار طبیعی بمونه جوش نوجوانی باید بیان بیرون تا چند سالی این سوره فقط نظافت صورتش رو رعایت کنه مثلا مدام بجای صابون صورت معمولی از شامپو بچه استفاده کن

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
اب پیاز بزن به صورتش تا میکرووب کشی بشه ولی چیزی دیگه نزن بچه است حیف پوستشه خراب میشه

باشه ممنون

علائم دیگه از بلوغ را هم داره؟ ببخشید که میپرسم برای دخترم میخوام 10سالشه، نشانه های دیگه از بلوغ هم ...

بله رشد سینه هم داشته که از ۱۰ دردش شروع شد