2737
2739

آنتالیا الان دیگه رو به سرما میره
کل ترکیه از الان به بعد تا آخر فروردین سرد هست
برای آنتالیا حتما برو هتل 5 ستاره و اکثر هتل های 5 ستاره خدمات خوب دارن چون آنتالیا هرچقدر هتل بهتری بری بیشتر بهت خوش میگذره چون همه تفریحات و سرگرمی های خوب توی خود هتل برات فراهم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آنتالیا الان دیگه رو به سرما میره کل ترکیه از الان به بعد تا آخر فروردین سرد هست برای آنتالیا حتما ب ...

بله هتل ٥ ستاره يوال ميخوام فقط نميدونم كدوم هتل بهتره.. درمورد سرماش هم ميگن هواش مثل اينجاست..اينجور باشه خوبه

منم بخونم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
كدوم منطقه بهتره ميدونيد شما،و اينكه مراكز خريدش رو ميشناسيد

من 12 بار و همه منطقه هاش و بیشتر هتلهای خوبش رو رفتم اما به لحاظ سرسبزی و فروشگاه های محلی اطراف هتل ، به شخصه منطقه کمر رو دوست دارم
هتلهایی که دوستشون داشتم : لیماک لیمرا- لیماک لارا - کالیستا - اورنج کانتی - رکسوس ریزورت - مردان پالاس
مرکز خریدهای خیلی شیک و خوب در میدان جمهوریت داره اما اکثرا برند و گران هستند
به جز فروشگاه ال سی وایکیکی که میشه ازش خریدهای خوب و قیمت مناسب کرد بقیه گران هستند
اطراف هتل ها مغازه های محلی و در میدان ساعت کمر هم همچنین مغازه های محلی هست که اگه با دقت بگردی خریدهای ارزان قیمت و خوب میتونی داشته باشی
در کل به قدری تفریحات و خوشگذرانی در هتل داری که خیلی دلت نمیاد وقت برای خرید بزاری
آنتالیا شهر تفریح هست نه شهر خرید
تور کشتی و غواصی و سافاری رو اصلا توصیه نمیکنم اما تور تفریحی رفتینگ خیلی هیجان داره
خرید از برند کفش گریدر رو بهت توصیه میکنم ، هرچند قیمت بالاست اما از لحاظ کیفیت حرف نداره
کالیزون هم حتما سر بزن که برای خرید کارهای خوبی داره

2738
بله هتل ٥ ستاره يوال ميخوام فقط نميدونم كدوم هتل بهتره.. درمورد سرماش هم ميگن هواش مثل اينجاست..اينج ...

بلک توی مناطق آنتالیا از همه گرمتره اما به مرکز شهر دوره و اطراف هتل هاش بیشتر دشت خالی است تا مغازه

منظورم از سردی هوا برای شنا است بیشتر
شاید تفریحات آبی هتل و بعضی از کافه ها و رستورانهاش فعال نباشه
توی تابستان همه هتل ها با همه امکانات خدمات میدن ولی توی این فصل ممکنه یکی دوتا رستوران و کافه هتل خدمات بدن
بستگی به هتل داره
توی سایت هتل که بری برای استفاده از امکانات تاریخ میلادی نوشته و میتونی متوجه بشی چه امکاناتی رو فعال داره

من 12 بار و همه منطقه هاش و بیشتر هتلهای خوبش رو رفتم اما به لحاظ سرسبزی و فروشگاه های محلی اطراف هت ...

عزيزم ميشه تو تلگرام باهم صحبت كنيم بيشتر كمك كني بهم اگه برات زحمت نيست؟؟

دوست عزیز اون تاپیک تعطیل شد میشه اینجا جوابمو بدی بنظرت بچه من میتونه عدم تحمل لاکتوز داشته باشه؟

نه گلم عدم احمل لاكتوز اسهال مياره نه يبوست..بچه شما ممكن حساسيت داشته باشه و به به ماده غذايي واكنشش يبوست باشه..ببين چي باعث يبوستش ميسه اون حذف كن درست مبشه..

2706