2726

یه ذره باشوهرم بحث کردم جوابم. نداد منم جوگیر شدم بلاک کردم شمارشو بعد بنده خدا س داد که چرا ج نمیدی دستم بند بود. الان درآوردم از بلاک ولی بازم ای د اد میگی م اشغال میزنه چیکار کنم ؟؟؟صبر کنم درست میشه خودش آخه من. رفع انسداد زدم بازم مسدوده چرا پس😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گوشیتو خاموش کن سیمارتت رو در بیار دوباره جا بزن. بعد هم زود جو نگیردت عزیزم. تو بدترین شرایطم شوهر ...

آره نمیدونم چرا این کارو کردم یه لحظه قاطی کردم

گوشیتو خاموش کن سیمارتت رو در بیار دوباره جا بزن. بعد هم زود جو نگیردت عزیزم. تو بدترین شرایطم شوهر ...

منم زود بلاکش میکنم شایدم شمارشو پاک کردم شایدم اسمشو از عشقم به عرزائیل شمر عذاب تغییر دادم ولی الان دیگه بحثمون بشه محل اش نمیزارم اونم نمیاد اشتی براش مهم نیست😯😯

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌
منم زود بلاکش میکنم شایدم شمارشو پاک کردم شایدم اسمشو از عشقم به عرزائیل شمر عذاب تغییر دادم ولی الا ...

عزیزم این رفتارت نشون میده که هم توی خوشی هم توی ناخوشی زیاده روی میکنی. نه اسمشو عشقم بگذار که نتونی تلخیشو تحمل کنی نه شمر بگذار که از روی خوبش شرمنده بشی.

مردها بعضی چیزها رو واقعا تاب نمیارن از جمله اینکه حس کنن دارن تحقیر میشن یا پس زده میشت. گذشت اون دورانی که اگه به مردها بی اعتنایی میکردی بیشتر جذبت میشدن. الان اگه به مرد بی اعتنایی کنی به راحتی از دستت میره. هم مردت میره هم عنان اختیار زندگی از دستت میره.

عزیزم رو خودت کار کن که سعه صدر داشته باشی و ارامش و خونسردیت به هر چیزی به هم نریزه. میانه رو باش. به فرمایش حضرت علی: خیرالامور اوسطها.