2726

سلام

آیا واقعا جزو کسانی هستیم که حامی طبیعت پاک هستند یا فقط داریم ادعا می کنیم که اینطور هستیم!

کسانی که حامی محیط زیست و دوستدار آن هستند، در این تاپیک از کارهایی که برای حفظ طبیعت و مراقبت از محیط زیست انجام می دید، صحبت کنید مطمئنا می تونیم کارهای جدیدی در این زمینه از همدیگه یاد بگیریم

#من_حامی_طبیعت_پاکم

#نه_به_زباله_ریختن

اگر هشتک دیگه ای جا مونده شما بزارین لطفا

تو روز عاشورا با کیسه تو خیابونا میگشتم ظروف و لیوان پلاستیکی و زباله ها رو جمع میکردم !

اخرین حرکت دوستدار محیط زیستی من

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

بنظر من سعی در کمتر تولید کردن زباله خیلی مهمه 

مثلا من قبلا لیوان ماغذی یکبار مصرف برای آب خوردن میخریدم(البته یک مدت) بعد دیگه اینکارو نکردم چون خیلی الکی زباله تولید میشد

از طرفی میشه زباله ها رو ‌جدا کرد(خشک و تر) من تقریبا اینکارو میکنم اما نه همیشه و در زمان خرید سعی میکنم با خودم پاکت ببرم که نخرم مجدد........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خرید میرم بعضی اوقات کیسه پارچه ای میبرم

من حتی آدامس زمین نمیندازم چون گنجشکا فکر می کنن غذاس تو دهنشون میچسبه نمیتونن دهنشونو باز کنن آب و غذا بخورن می میرن

تو لیوان یبار مصرف هیچوقت آب نمیخورم

...

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

من سفره ام پارچه ایه

کبسه خرید سبزی و میوه ام پارچه ای گل منگولیه

تو ظرف غذا دخترم ک میبره مدرسه بجای پلاستیک فریزر

بقالی برم اگه خریدم ی تکه باشه دست میگیرم میام پاکت نمیگیرم

کلا مصرف پاکت فریزرم ب شدت پایینه

من کیسه زباله هم نمیخرم...از کیسه هایی که موقع خرید بهم میدن برا زباله ها استفاده میکنم

زباله های قابل بازیافتی رو جدا میکنم و به مرکز بازیافت میدم

میوه و سبزیجات با کیفیت تر میخرم که دورریز کمتری داشته باشه

روزانه یا دو روز یکبار خرید میکنم یعنی به مقدار کم و به دفعات(بخصوص میوه و سبزیجات)

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

اینجا هرکی ظروف پلاستیکی جمع کنه از خیابون میتونه ببره فروشگاه پولشو بگیره واس همین اصلااااااا بطری های پلاستیکی و شیشه ای تو هیچ جای این شهر ندیدم...

کاش ما ایرانیام مث اروپاییا واس هرچیزی یه چاره ای داشتیم....

سلام تو تاپیک حذف تاپیک لینک تاپیک گذاشتم لایک شدو حذف نشد. همیشه لینک میزارم میگم فلان پستم حذف شه تاپیک پاک میشدبراهمین لینک تاپیک گذاشتم. 

کاش یوزارسیف میومدعباشورومنم مینداخت بعدکه برمیداشت من لاغروخوش هیکل میومدم بیرون باگریه میگفتن:"بامن چه کردی یانبی؟  دنبه هایم کو؟"          

سلام ، سه گوش چرخه ی اسباب بازی ها و کتاب هاست ، بچه های ما بزرگ میشن و کتابا رو میخونن با اسباب بازی ها بازی میکنن ، چه بلایی سر این اسباب بازی ها میاد !؟

توی دنیایی که پلاستیک ها دارن زمین رو نابود میکنن ، تمام این ها وارد چرخه ی زباله میشن !!

اما حتما یه راه دیگه ای هم هست ...

شاید بشه برای اونها یه سرنوشت قشنگ تر رقم زد .

مااینجا میخوایم با کمک شما ها دست به دست همدیگه ، برای زمین پاک و شادی بچه ها تلاش کنیم!!

چطور؟

-اگر اسباب بازی هاتون یا کتاب های بچه ها دیگه دارن خاک میخورن بدردتون نمیخورن !

- اگر اسباب بازی هایی دارین که برای بچه ها جذاب نیستن!

-اگر بچه هاتون بزرگ شدن و دیگه استفاده ای از اونها ندارن !

...

ما کمکتون میکنیم تا اونها رو بفروشین!

.

.

خب پس حالا وقتشه که بیاین تو گردونه ی سه گوش تا باهم دیگه بچرخونیمش ، عکس اسباب بازی هاتون رو برای ما بفرستین تا براشون یه خونه ی جدید و یه دوست تازه پیدا کنیم ،

ما اونا رو بررسی میکنیم ،بعداز تعیین قیمت و پیدا کردن یه دوست تازه ، شما خود اسباب بازی برای ما میفرستین ما طبق استاندارد های سه گوش بازبینیش میکنیم ، و در نهایت بجای سطل آشغال، میارمشون دوباره توی گردونه سه گوش 😉

(تمام اسباب بازی ها کاملا شسته میشن ، پس ازین بابت نگران نباشین.)

.

پس اگر به خرید اسباب بازی هم علاقه مند هستین ، بازم بیاین سراغ سه گوش !!

اسباب بازی های گرون قیمت اینجا با حداقل قیمت موجوده ، تنها فرقش اینه که از یک دست دیگه به دست شما میرسه و کلی توی هزینه ، پلاستیک ، و کلی اتفاق دیگه صرفه جویی میشه!

برای خرید از سه گوش توی صفحه اینستاگرام ، یا کانال تلگرام ما محصولات و ببینید، هر روز محصولات جدید اضافه میشن ، اگر محصول خاصی مد نظرتونه مثل لگو ، پازل ، عروسک یا هر چیز دیگه ، توی دایرکت یا مسیج به ما اطلاع بدین تا موجودی اونا رو هم براتون بفرستیم.

راستی ، سه گوش ماهی یک بار با کمک دست های مهربان شما برای خیریه ها و بیمارستان ها اسباب بازی و کتاب میبره !

پس اگر هدفتون از فرستادن اسباب بازی و کتاب فقط کمک و شاد کردن بچه های دیگه است ، میتونید روی کمک ما حساب کنید!!

راه های ارسال برای ما ، اگر تهران هستید پست و پیک هست ، ما تحویل و خرید حضوری هم داریم.

اگر شهرستان هستید از طریق پست برامون ارسال کنید.

اینستا: 3goooshtoys@

تلگرام: segooshtoys@

09011287171

2706