2726
عنوان

معرفی دبستان های پسرانه اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 156399 بازدید | 114 پست
سلام.مدرسه هایی که گفتید همه خوبند..پسر من کلاس دوم سادات هست ومن بسیار راضی بودم از نوع برخورد های ...

سلام لطفا بگید براقبولی در مدرسه سادات چه کار باید کرد چه منابعی خوبه تو مصاحبه چی میپرسن چی مهمه چون شنیدم خیلی قبولیش سخته و دوست دارم بدونم همه موارد را اگر کمکم کنید ممنون میشم برا قبولیش کدوم مهد کودک خوبه پسرم را بذارم ممنون میشم تگر پاسختان را برام ایمیل کنید elnazsadat@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام  پسر من 9 ساله است و از پیش دو تا دوم (فعلا) در مدرسه طاها خیابان فلسطین با مدیریت دکتر سلطانی درس میخونه و من بسیار راضی ام از هر لحاظ . و وقتی سطح علمی پسرم را با یک کلاس دومی دیگه مقایسه میکنم متوجه تفاوت ها میشوم ..... خدا خیرشون بده

سلام پسر منم امسال پیش ۲ میره .از پارسال برای پیش ۱ گذاشتمش پیش دبستانی شمیم بهشت .خیلی خوب بود خداروشکر .باز امسال همونجا اسمشو نوشتم .فقط از حالا دنبال یه مدرسه و معلم خوب برای کلاس اولش میگردم.کسی درباره مدرسه شهید احسانی چیزی میدونه؟

پیش دبستان استعداد سبز اصلا خوب نیست فقط اسم در کرده با مدارس دیگه هیچ فرقی نداره من راضی نبودم

امسال پسر من میره استعداد سبز و من بسیار راضی هستم .البته پسرمم خیلی معلم و محیط و دوست داره و واقعا با علاقه صبح بیدار میشه و میره

2706