2726
عنوان

معرفی دبستان های پسرانه اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 156399 بازدید | 114 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم ها.

کدوم مدرسه ثبت نام کردید؟

اونایی که تجربه دارن بیان.

من رفتم ابوالفضل آزمون رو قبول شد ولی نمیدونم همونجا ثبت نام کنم یا برم جای دیگه؟

نزدیک دانشگاه اصفهان کدوم مدرسه خوبه؟

خواهشا کسانی که تجربه دارن بیان بگن

2728
سلام، تا جایی که من شنیدم و البته خودمم هم دارم تحقیق می کنم، سادات، امام صادق، امام باقر و زکریا از ...

سلام 

مدارسی که گفتین بسیار سخت گیر و مذهبی 

حتی اگر بدون چادر وارد مدرسه بشین بچتون ثبت نام نمی کنند

من بنا به تحقیقات و سوالاتی که از اولیا مدرسه سید الشهدا کردم 

مدرسه منظم و از نظر علمی بالا 

کادر فعال ، مدیر مدرسه آقای معتمدی با چندین سال سابقه مدیریتی از مدارس فوق العاده اصفهان هستند

آدرس مدرسه دروازه شیراز خیابان هزار جریب روبروی درب شرقی دانشگاه

36680365

سلام خانم ها. کدوم مدرسه ثبت نام کردید؟ اونایی که تجربه دارن بیان. من رفتم ابوالفضل آزمون ر ...

دبستان سید الشهدا روبروی درب شرقی دانشگاه

هزار جریب بن بست جلال الدین 

شرمنده عزیزم, هستم. طاها توی فلسطین با مدیریت آقای جعفری بشارت نور توی مشتاق با مدیریت آقای بهرامیان ...

دوست عزیز من پسرم امسال میره پیش ۲ 

میخاستم بدونم که شما پیرتون را کدام مدرسه فرستادید؟ راضی بودید 

چون خودم هم‌ این دو مدرسه رو مد نظر دارم

ممنون‌میشم جواب بدهید

سلام من تبلیغ دانشگاه کوچک رو دیدم اما از یکی از بستگان شنیدم خوب نیست و مثل پادگان نظامیه.کار بلد هم نبودند.

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
سلام.مدرسه هایی که گفتید همه خوبند..پسر من کلاس دوم سادات هست ومن بسیار راضی بودم از نوع برخورد های ...

سلام خوبین؟ شما واسه پسرتون چه گتابایی را کار کردین؟ چه سوالایی ازش پرسیدن؟ من برام مهمه پسرم سادات قبول بشه و اینکه چرا اینقدر شهریه ش زیاده؟

سلام خوبین؟ شما واسه پسرتون چه گتابایی را کار کردین؟ چه سوالایی ازش پرسیدن؟ من برام مهمه پسرم سادات ...

سلام منم نگران آزمون سادات هستم شما چه اطلاعاتی دارید میدونید چیا میپرسند

سلام منم نگران آزمون سادات هستم شما چه اطلاعاتی دارید میدونید چیا میپرسند

سلام من هم امسال میخوام پسرمو ببرم سادات.ولی چون اصلا مهد نرفته میترسم سوالایی که میپرسن نتونه جواب بده

2706