2737
2734
عنوان

گوشیممم

162 بازدید | 33 پست

بچه ها من ۶ماهه گوشیمو خریدم مدل سامسونگ a6 بدباطریش درحینی که باهاش کارمیکنم خیلی کم کم میکنه اما شبا ک میخام بخابم شارژگوشیم ۸۰درصده صب ک پامیشم میبینم شده۶۰ درصد ب نظرتون باطریش خرابه یا فلشش کنم درست میشه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه ۶ ماهه ک خریدمش..بدبردمش پیش همون که خریدم گفت باطریت هیچ مشکلی نداره بایدفلش بشه خیلی اصابم خور ...

اخه یبار پیش ی خدمات موبایلی بودم گف باطری که بی استفاده شارژش کم بشه خرابه...حالا نمیدونم شایدم دلیل دیکه ای دارع مال شما

مثبت تویی و منفی منم   فیزیک در تسخیر توست...از دور جذبم میکنی...عاشق ربای آهنی  
2738

سلام عزیزم من خودم خیلی با کسب وکار اینترانتی درآمد کسب کردم اما این یکی فوق العاده اس من خودم درکنار ارایشگری این کار خیلی بهم کمک کرده تا یک ونیم میلیون درآوردم اما باید تلاش کنی مطمئن هم هست نماد الکترونیکی ایران رو داره و نصفش از طریق برنامه هایی که مطمئن هستن توهم مثل من بقیه رو دعوت میکنی به برنامه اگه خواستی به واتس آپ پیام بده شماره ام ۰۹۰۳۷۳۹۸۰۸۹

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏
ب نظرت باطریش خرابه یا بافلش کردن درست میشه ؟؟؟

این کار را انجام بده اگر خوب نشد بعدا ب فکر فلش باش.گوشیت هم توی شارژ میزنی باهاش کار نکن گوشیت fastشارژ داره؟

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
اخه یبار پیش ی خدمات موبایلی بودم گف باطری که بی استفاده شارژش کم بشه خرابه...حالا نمیدونم شایدم دلی ...

وااای من خودمم میگم باطریش خرابه اما بهرکی میگم میگن نه اوووف ی باطریم‌میشه ۱۵۰ تومن

این کار را انجام بده اگر خوب نشد بعدا ب فکر فلش باش.گوشیت هم توی شارژ میزنی باهاش کار نکن گوشیت fast ...

از اون موقع ک گوشیمو خریدم تاحالا باماله کسی نزدم شارژ فقط با ماله خودش زدم...اما یهویی باطریش اینجورشده

از اون موقع ک گوشیمو خریدم تاحالا باماله کسی نزدم شارژ فقط با ماله خودش زدم...اما یهویی باطریش اینجو ...

ببین میزنی توی شارژ میزنه شارژ اهسته یا میزنه شارژ سریع؟؟؟

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706